Tony Ferguson Khabib
MMA Fighting

Tony Ferguson: Sprawię, że Khabib będzie sikał krwią

Były tymczasowy mistrz w wadze lekkiej z niecierpliwością czeka na walkę z Dagestańczykiem.

Starcie Tony Ferguson vs Khabib Nurmagomedov miało odbyć się już czterokrotnie, jednak ostatecznie do takiej walki nigdy nie doszło. „El Cucuy’ chciał, by do pojedynku doszło już w lutym.

Będziesz musiał zapytać UFC dlaczego walka jest w kwietniu. Khabib nadal jest na swojej światowej trasie koncertowej. Robi różne rzeczy, całuje dzieci i robi te wszystkie zabawne rzeczy. Kogo to obchodzi? Wiesz, kim jestem. Wiesz, że jestem gotowy na luty. Byłem gotów wziąć innego przeciwnika, gdyby padła taka szalona propozycja. Ale wszystko się udało. Mamy czas do kwietnia. Jest więc mnóstwo czasu na trening. Mamy mnóstwo czasu, żeby nie ucierpieć, żeby być bardzo inteligentnym i zaufać naszym zespołom i dać kibicom dokładnie to, czego chcą.

Nikt nie był w stanie znaleźć sposobu na styl walki jaki prezentuje Nurmagomedov. Jednak Ferguson ma taką samą passę dwunastu wygranych w UFC jak „Orzeł” i prawdopodobnie jego rywale prezentowali wyższy poziom – przynajmniej do czasu walki z Conorem McGregorem oraz Dustinem Poirierem.

Ferguson czeka od lat, aby udowodnić, że jest lepszy od Nurmagomedova, którego nazwał „łatwym do pobicia” i przejąć pas UFC. Teraz, gdy walka jest  już oficjalnie, powiedział, że nie ma zamiaru pozwolić, aby okazja się wymknęła.

Jestem w głowie tego kolesia. Patrzy na mnie. Będzie tak ciężko trenował. Będzie tak zdenerwowany, że popełni błąd. Wykorzystam to. Złapię go podczas szarpaniny. Sprawię, że będzie sikał krwią. Ten facet ma problem i nazywa się Tony Ferguson. A ja idę za nim. Jest sezon łowiecki.

Czy Waszym zdaniem Tony Ferguson ma rację i Khabib popełni błąd, który sprawi, że w jego rekordzie pojawi się pierwsza porażka?

Zobacz także: Jacare: Walka z Błachowiczem była nudna

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane