Conor McGregor
news.sky.com

Conor w życiowej formie? Lekarze nie mają wątpliwości

Już tylko dni dzielą nas od walki Conora McGregora z Donaldem Cerrone.

Conor McGregor powróci do Oktagonu UFC już w najbliższą sobotę. Po ponad rocznej przerwie zmierzy się w walce wieczoru UFC 246 z Donaldem Cerrone.

Po ostatniej walce z Khabibem Nurmagomedovem i kolejnej dłuższej przerwie, fani zastanawiają się w jakiej formie może być McGregor. Sam Irlandczyk od dłuższego czasu zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia i filmy z treningów na których imponuje formą. Ale czy rzeczywiście Conor stanie do walki z Donaldem Cerrone świetnie przygotowany? Twierdząco na takie pytanie odpowiedział Dana White.

Słyszałem, że Conor jest w fenomenalnej formie. Nasi lekarze mówią, że Conor jest w najlepszej formie, w jakiej kiedykolwiek był. Wygląda na to, że głowa też jest we właściwym miejscu. Jednak rdza ringowa to prawda, wierzę w to, więc zobaczymy jak to wyjdzie.

-powiedział sternik UFC dla TMZ.

W ostatnich wywiadach Conor zdradził, że jest nieco poniżej limitu 170 funtów, co może działać na niekorzyść Irlandczyka. Cerrone przecież, przez długi czas, walczył w kategorii półśredniej i zbijanie do 170 funtów było dla niego „codziennością”. Co sądzi o tym White?

Cerrone walczył w 170 funtach razy wiele razy. Wygodnie mu w tej kategorii. Wiemy, że Conor McGregor prawdopodobnie waży 169 lub 168 funtów lub jakoś tak. Conorowi trudno nawet dobić do 170. Więc to bardzo interesująca walka z dwoma najtwardszymi w branży. To jest zabawne.

Jak myślicie, czy rzeczywiście w sobotę zobaczymy najlepszego Conora McGregora w karierze?

Zobacz także: McGregor wyjaśnia, dlaczego zdecydował się na walkę w kategorii półśredniej

 

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Dodaj komentarz

Powiązane