Damian Janikowksi klub
Zdjęcie: sport.onet.pl

Damian Janikowski: Pewnie zapytacie się czy zmieniłem klub, trenerów…

Po porażce z rąk Szymona Kołeckiego wielu fanów ze środowiska MMA było za tym, że czas na zmiany w teamie szkoleniowym Damiana Janikowskiego. Jak napisał sam Damian, wnioski zostały wyciągnięte, trenerzy zostają i czas na ciężką pracę w 2020 roku.

Damian Janikowski nie zaliczy do udanych roku 2o19. Zawodnik z Wrocławia z trzech pojedynków przegrał dwa bardzo ważne dla niego, natomiast zwyciężył w jednym, z mało znanym Tonym Gilesem na gali KSW 50 w Londynie. Nie ma jednak co ukrywać, iż Janikowski wyzwań nie unikał , a większość przeciwników w jego karierze do amatorów nie należeli. Po ostatniej porażce pojawiło się sporo krytyki w mediach w stronę teamu Damiana. Ba, nawet trener Okniński zapraszał na treningi do siebie byłego olimpijczyka. Nic bardziej mylnego. Damian zostaje w WCA i tam skoncentruje się na przygotowaniach do kolejnych starć w 2020 roku.

Pewnie zapytacie się czy zmieniłem klub, trenerów itp itd. Odpowiem Wam iż nie zrobiłem tego, ale każda osoba z mojego sztabu łącznie ze mną zrobiła zmiany, wyciągnęliśmy wnioski i będziemy się starać pracować najlepiej jak umiemy. Człowiek całe życie się uczy i stara zmieniać się na lepsze.

– napisał na swoim Facebooku Damian Janikowski.

Po świętach, po sylwestrze i pobycie w Zakopanem ( oczywiście to był aktywny wypoczynek ) Czas wracać do Warszawy i…

Opublikowany przez Damiana Janikowskiego Czwartek, 9 stycznia 2020

Przeczytaj także: Namajunas vs. Andrade 2 w planach na UFC 249

Kategorie
KSWNEWS

Dodaj komentarz

Powiązane