Askham Dricus
KSW

Scott Askham i Dricus Du Plessis wymieniają się “uprzejmościami”!

Brytyjczyk absolutnie wyczyścił kategorię do 84 kilogramów w organizacji KSW, natomiast dochodzą tam nowi pretendenci, którzy będą starali się odebrać pas mistrzowi KSW. Jednym z nich jest Dricus Du Plessis.

Scott Askham i Dricus Du Plessis za pośrednictwem social mediów wymienili ze sobą kilka zdań na temat potencjalnej walki o pas mistrzowski KSW.

Wszystko zaczęło się od artykułu, który wrzucił jeden z zagranicznych portali na temat potencjalnej walki Askhama z Du Plessisem. Mistrz KSW skomentował i od tego rozwinęła się cała dyskusja pomiędzy dwoma zawodnikami.

 

Ostatnio jak on walczył, nie byłem nawet pewien czy on czasem nie występował przed ceremonią otwarcia. Dobra próba.

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź byłego mistrza KSW w wadze półśredniej.

Dricus: Scott spokojnie. Zapracuje na swój jak każdy inny. najpierw wyczyszczę dywizję, by następnie dostać walkę z Tobą. Niech się ustawią w linii.

Scott: Powodzenia z tym.

Dricus: Scott wiesz, ze szczęście jest dla średniaków, ale dziękuje.

Scott: Dricus przecież powiedziałem powodzenia (śmiech).

Jakiś czas temu Askham wyzwał Tomasza Narkuna na pojedynek, natomiast zaczynają się zgłaszać kolejni chętni w walce o pas w dywizji średniej.  Mało prawdopodobne, żeby Narkun i Askham zmierzyli się ze sobą w najbliższym czasie. Dużo mówi się o walce Tomka z Erslanem, natomiast z kim w kolejnej obronie mógłby powalczyć 31-letni zawodnik z Doncaster?

Czy według was Dricus Du Plessis zasłużył na walkę o pas ze Scottem Askhamem?

Przeczytaj także: Zapowiedź powrotu Conora McGregora

Kategorie
KSWNEWS

Napisz komentarz

*

*

Powiązane