Dustin Poirier Nick Diaz
Zdjęcie: lowkickmma.com

Dustin Poirier chce starcia ATT z Nick Diaz Army!

"Diamond" chce potyczki jego klubowych kolegów z ATT z klubem, który reprezentuje Nick Diaz.

Dustin Poirier po porażce z rąk Khabiba Nurmagomedova chce wrócić do potyczek w oktagonie z przytupem. W wywiadzie dla mmafighting.com Dustin stwierdził, że pojedynek jego klubu z armią Nicka Diaza byłby ekscytujący. Jak wiemy jego klubowy kolega Jorge Masvidal potyczkował się z młodszym z braci Diaz.

Zróbmy to. Trenuje razem z Jorge. To ma sens. Zróbmy pojedynek pomiędzy ATT, a armią Nicka Diaza. Oni mają Krona Graciego, my także mamy kilku fajnych chłopaków w wadze piórkowej. Mamy Charlesa Rosę, mamy Renato Moicano, myślę, że to byłoby wspaniałe i ekscytujące.

– powiedział Poirier.

Jakiś czas temu miało dojść do starcia Nate’a Diaza z Dustinem Poirierem, jednak ten drugi wypadł z powodu kontuzji i do tego starcia nigdy nie doszło.

Oczywiście chciałbym tej walki. Nie tylko dlatego co jest pomiędzy mną, a Nate’em. To koleś, który zawsze dąży do walki i chce się bić. Chce bić się z gośćmi, którzy chcą walki i mnie to ekscytuje. Dlatego jeśli padnie taka oferta, to biorę to  w ciemno.

Mogę go lubić lub nie, ale na koniec dnia jestem jego fanem. Taka walka byłaby fantastyczna. Chce z nim się zmierzyć, bo dorastałem na jego pojedynkach.

– zdradził „Diamond”.

Ostatni raz Poiriera widzieliśmy w walce z Khabibem na UFC 242, kiedy to musiał uznać wyższość Khabiba Nurmagomedova w walce o pas kategorii lekkiej. Nate Diaz z kolei przegrał w walce z Jorge Masvidalem na gali UFC 244. Stawką ich pojedynku był pierwszy w historii pas BMF.

Przeczytaj także: Colby Covington wróci do klatki w kwietniu lub maju

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane