Akademia Sportów Walki Wilanów

Klub roku 2019: Akademia Sportów Walki Wilanów

Fani na Twitterze spośród czterech klubów wybrali najlepszy team w Polsce w roku 2019. Wyróżnienie te trafia w ręce ASWW, gdzie główny trenerem jest Mirosław Okniński.

Akademia Sportów Walki Wilanów została nominowana do wyróżnienia za najlepszy klub w 2019 roku. Fani na Twitterze wskazali klub Mirosława Oknińskiego za najlepszy, aczkolwiek trwała zażarta walka do samego końca pomiędzy ASWW, WCA i Ankosem Poznań. Ostatecznie to klub w którym na co dzień trenują Szymon Kołecki czy Michał Oleksiejczuk.

Na zwycięstwo z pewnością przyczyniły się występy Szymona Kołeckiego i Michała Oleksiejczuka. Ten pierwszy na gali KSW 52 pokonał Damiana Janikowskiego przez TKO, ale także na początku roku 2019 odprawił także Mariusza Pudzianowskiego. Z kolei Michał Oleksiejczuk wszedł z przytupem w 2019 rok szybko odprawiając swoich rywali. Młody zawodnik trenera Oknińskiego co prawda w ostatniej walce potknął się w pojedynku z Ovincem Saint-Preux, jednak możemy liczyć na to, że „Lord” do kolejnej walki odrobi lekce i po raz kolejny zachwyci nas fantastycznymi skończeniami.

W klubie trenera Oknińskiego trenują także Michał Pasternak, Kevin Szaflarski, Cezary Oleksiejczuk oraz Paweł Trybała.

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy wielu sukcesów w 2020 roku.

Przeczytaj także: FEN 27 – rozkład jazdy

Kategorie
NEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane