Juras Oknińskiego
Zdjęcie: lowking.pl

“Juras” odpowiada na zarzuty Oknińskiego: Posunął się w swoim pajacowaniu krok za daleko

Zaostrzył się konflikt na linii Jurkowski-Okniński!

Na kanale KOstyra SE 23 stycznia, ukazał się wywiad z Mirosławem Oknińskim. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą, jeden z pionierów MMA w Polsce, odniósł się między innymi do swojego konfliktu z Łukaszem Jurkowskim i zarzucił mu brak lojalności.

“Ja tak kiedyś zrobiłem pięć gal w jednym miesiącu i sponsorzy mi nie zapłacili. Był jakiś problem. Kto pierwszy to ujawnił? Łukasz ‘Juras’ Jurkowski. To po prostu jest taki człowiek, który zawsze ci pomoże, jak jesteś u góry, ale jak lecisz na dno… też ci ‘pomoże’ – zepchnie cię ze schodów, z balkonu, albo doniesie na ciebie… Zawsze ci ‘pomoże’.”

Ponadto kontrowersyjny trener nazwał Jurkowskiego między innymi: “kłamcą”, “zdrajcą” i “damskim bokserem”. Okniński wypowiedział się także na temat potencjalnego pojedynku jego podopiecznego- Szymona Kołeckiego, ze wspomnianym już wcześniej Łukaszem.

“Jeżeli tylko będzie potwierdzona walka z Łukaszem… jak on miał: flaga? chorągiewka? aaaa! Jurkowski! A nie, słyszałem jeszcze lepsze… damski bokser! Podobno to jest poniżej pasa, ale ‘Juras’ zrobił wiele rzeczy poniżej pasa, więc myślę, że to nie jest poniżej pasa. Widocznie z czegoś to się wzięło: damski bokser. Myślę, że będzie fajnie. Będzie leżał, będzie bity, będzie płakał, a ja będę się śmiał.”

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem wideo.

Długo nie musieliśmy czekać na reakcję człowieka orkiestry-“Jurasa”, który zapowiedział, iż udowodnieni, że wypowiedzi trenera Mirosława to “stek bzdur”.

Nie powinienem w ogóle zabierać publicznie głosu w sprawie kłamstw i pomówień na mój temat, jakich w wywiadzie Andrzeja…

Opublikowany przez Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego Piątek, 24 stycznia 2020

 

Przeczytaj także: Poirier: Nie zależy mi wyłącznie na efektownych walkach

 

Kategorie
KSWNEWSPolska

Napisz komentarz

*

*

Powiązane