Masvidala
Zdjęcie: EssentiallySports

Menadżer Masvidala oznajmia, że Usman jest kontuzjowany! Proponuje on Jorge vs Conor o pas tymczasowy!

Kawa sugeruje walkę pomiędzy Jorge a Conorem o pas tymczasowy w kategorii półśredniej!

Jak donosi Abraham Kawa, (menadżer Masvidala) Kamaru Usman doznał kontuzji, w związku z czym zaproponował on zestawienie jego klienta z Conorem McGregorem o pas tymczasowy w wadze półśredniej.

McGregor w miniony weekend zwyciężył z Donaldem Cerronem na gali UFC 246. Conor potrzebował zaledwie 40 sekund, aby znokautować “Cowboya”. Po walce zaczęto się zastanawiać z kim, w następnym pojedynku, powinien zmierzyć się Irlandczyk.

Prezydent UFC Dana White wspomniał, że ​​chciałby, aby Conor stanął do rewanżu z Khabibem Nurmagomedovem.  Wśród potencjalnych rywali dla “The Notoriousa” wymienia się także Kamaru Usmana i Jorge Masvidala, jednakże Kawa ma nadzieję na to, że to właśnie jego klient zmierzy się z McGregorem.

“Wygląda na to, że Usman nie będzie walczył przez jakiś czas z powodu kontuzji. Conor jest gotowy, Jorge jest gotowy… Walka o tymczasowy pas w dywizji do 170 funtów?”

Należy zauważyć, że szansa na zorganizowanie pojedynku o tymczasowego pas może być niewielka. Usman na gali z numerem 245 obronił tytuł, wygrywając z Covingtonem, jednak jeżeli w grę wchodzi osoba Conora McGregora, to możemy spodziewać się wszystkiego. Potencjalny pojedynek z Jorge na pewno przyciągnąłby ogrom fanów i miałby szansę na pobicie rekordów sprzedaży PPV.

Przeczytaj także: „Jestem bardziej Rosjaninem, niż on…” – Conor o potencjalnym rewanżu z Khabibem w Rosji

 

 

Kategorie
NEWSUFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane