Ewelina Woźniak odkrycie roku
East Anglian Daily Times

Odkrycie roku 2019: Ewelina Woźniak

Tytuł odkrycia roku według naszej redakcji trafia w ręce zawodniczki Czerwonego Smoka - Eweliny Woźniak.

Ewelina Woźniak według głosowania została odkryciem roku 2019. Miniony rok był bardzo udany dla podopiecznej Przemysława Biskupa i Bartosza Jezierskiego. Zawodniczka z Trzemeszna stoczyła dwie walki, trzeba przyznać, że według wielu osób w obydwu tych pojedynkach nie była faworytem.

W pierwszej walce w 2019 roku w spektakularny sposób pokonała Anitę Bekus brutalnie nokautując ją już w pierwszej rundzie na gali Envio Fight Night. Nokaut na zawodniczce z Łodzi odbił się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale także w Europie.

Na druga walkę Ewelina wybrała się do Wielkiej Brytanii. Tutaj przyszło jej się zmierzyć z inną polką, Karoliną Wójcik. 27-latka z Trzemeszna nie była faworytką w starciu z mistrzynią EFC. Woźniak pojechała jednak na teren wroga i pokonała po niejednogłośnej decyzji Wójcik, mając ją już w pierwszej rundzie na deskach. Tym samym Polka zdobyła pas kategorii słomkowej organizacji Contenders.

Bardzo mocno niedoceniana Polka zapewnia, że 2020 rok będzie jeszcze lepszy, a my wraz z całym zespołem naszej redakcji trzymamy mocno za nią kciuki.

Według doniesień wciąż trwają negocjacje w sprawie kolejnej walki Eweliny z takimi organizacjami jak Invicta czy Cage Warriors.

Przeczytaj także: Darren Till typuje walkę McGregor vs. Cerrone

Kategorie
NEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane