Salahdine Parnasse
Zdjęcie: KSW

Parnasse o walce z Gamrotem: Podejmę się każdego, ale…

W ostatnich dniach rozgorzał ponownie temat potencjalnej walki Mateusza Gamrota z (15-0-1NC) z Salahdine Parnassem (14-0-1).

Wydaje się, że obydwie strony są chętne, by doprowadzić do takiego zestawienia. Pozostaje jednak kwestia dogadania się w sprawie limitu wagowego.  Gamrot uważa, że nie będzie w stanie zejść do 66 kilogramów po tak długiej przerwie od ostatniej walki. Z kolei Parnasse wyraźnie stawia warunek…

Podejmę się każdego w mojej kategorii wagowej 66 kilogramów. Moim planem na dzisiejszą karierę jest właśnie 66 kg, a kiedy rozprawię się już z tą dywizją, wówczas podbiję kolejną! – powiedział Francuz w rozmowie dla mmanews.pl.

„Gamer” był podwójnym mistrzem KSW. Posiadał tytuły mistrzowskie dywizji lekkiej (do 70 kg) i piórkowej (do 66 kg). Pasy jednak zwakowano i różne doniesienia sugerują, że jego starcie z Parnassem może być pożegnalną walką dla KSW. Wstępnie jako termin i miejsce pojedynku wymienia się galę KSW 53 w Łodzi.

Przeczytaj też: Dariusz Maciński: Pożegnalna walka Gamrot vs Parnasse w limicie 69 kilogramów jest uczciwym i rozsądnym rozwiązaniem

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.