Gamrot vs Parnasse

Dariusz Maciński: Pożegnalna walka Gamrot vs Parnasse w limicie 69 kilogramów jest uczciwym i rozsądnym rozwiązaniem

W rozmowie z MMANews.pl menedżer byłego mistrza KSW odniósł się do tematu pożegnalnej walki Gamera.

Menedżer byłego mistrza nie wyklucza starcia Gamrot vs  Parnasse. W rozmowie z MMANews.pl zaproponował, by starcie odbyło się w umownym limicie 69 kg.

Spotkaliśmy się z KSW, a całość odbyła się w bardzo przyjacielskich, przyjaznych warunkach, gdzie zaproponowano nam uczciwe oraz rozsądne zakończenie sprawy. Wynika z niego, że Mateusz stoczy jeszcze jedną walkę i to będzie koniec. Spiszemy porozumienie na zasadzie aneksu do umowy z wszelkimi ustaleniami, bez względu na wynik tego starcia. Po wszystkim KSW pozostaje bez jakichkolwiek roszczeń.

Mówimy o walce z Saladhine Parnasse na marcowej gali w Łodzi, która nie odbyłaby się ani w 70, ani w 66 kg. Mateusz waży teraz 82 kg i do 66 już na pewno nie zejdzie. Jest więc mowa o pojedynku w 69 kg, gdzie mamy porozumienie z KSW, które pozostaje w zawieszeniu dopóki Francuz nie podejmie decyzji. Chcemy, aby to była druga walka wieczoru zamiast walki wieczoru. Taka kropka nad „i” dla Mateusza, będąca swoistym pożegnaniem z polską publicznością. Jedna walka i koniec roszczeń.

Relacje Gamrota z KSW od dłuższego czasu pozostają napięte. Były mistrz dwóch kategorii wagowych zwakował swoje pasy, twierdząc, że wypełnił kontrakt z największą polską organizacją MMA. Odmiennego zdania byli włodarze, którzy twierdzili, że kontrakt dalej obowiązuje. Wszystko wskazuje więc na to, że zarówno Gamer jak i właściciele KSW poważnie myślą o zakończeniu tej patowej sytuacji, która z pewnością nie jest korzystna dla żadnej ze stron.

Pasy, które dzierżył Gamrot nie posiadają aktualnie swoich pełnoprawnych właścicieli. Tymczasowym mistrzem kategorii lekkiej został Norman Parke, natomiast tymczasowe mistrzostwo dywizji piórkowej wywalczył Salahdine Parnasse. Rozwiązanie proponowane przez menedżera nie zmieniłoby więc sytuacji aktualnych mistrzów tymczasowych.

Czy Waszym zdaniem walka Gamrot vs Parnasse powinna odbyć się w limicie 69 kilogramów?

Zobacz także: Grzebyk o sporze z FEN: To było niepotrzebne

Kategorie
KSWNEWSPolska

Dodaj komentarz

Powiązane