Mateusz Gamrot KSW
Zdjęcie: sportowefakty.wp.pl

Mateusz Gamrot: Walka będzie, ale nie z Francuzem

Można chyba oficjalnie napisać, że Mateusz Gamrot stoczy jeszcze bój w polskiej organizacji KSW.

Mateusz Gamrot za pośrednictwem swojego konta na Instagramie zapowiedział kolejny pojedynek. Nie wiemy kto będzie rywalem Mateusza, natomiast sam zainteresowany wykluczył, iż będzie to Salahdine Parnasse.

Na pytanie jednego z fanów pod zdjęciem jakie Mateusz Gamrot wstawił na swoim koncie – odpowiedział, że walki z Parnassem nie będzie.

Mateusz Gamrot

Od dłuższego czasu włodarze polskiej organizacji zapraszali Mateusza do walki z Parnassem. Głównym problemem zakontraktowania zawodników do tego pojedynku jest limit wagowy. Trwały jakieś negocjacje, jednak Francuz nie zamierza iść wagę wyżej. Management Gamrota zaproponował catchweight do 69 kilogramów, ale do dziś nie dostali odpowiedzi.

Wszystko wskazuje na to, że takiej potyczki nie będzie nam dane zobaczyć. Kolejne pytanie, które nasuwa się na myśl to – czy będzie to walka zwalniająca Poznaniaka z kontraktu? Wiele pytań, wciąż bardzo mało odpowiedzi.

Jakiś czas temu swój wielki pojedynek zapowiadał także Marian Ziółkowski – czy to reprezentant WCA Warszawa stanie w szranki z 29-letnim Gamrotem? Warto także nadmienić, że w grę wchodzi były rywal Norman Parke, który również upomina się o trylogię z Mateuszem.

Przeczytaj także: Michał Włodarek wraca do akcji na KSW 53

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane