Norman Parke
Zdjęcie: sportowefakty.wp.pl

Norman Parke: Bierz walkę, grubasie i …

Irlandczyk z północy znowu w natarciu przed ogłoszeniem swojej pierwszej walki w obronie tytułu organizacji KSW.

Norman Parke w oczekiwaniu na ogłoszenie swojej obrony pasa mistrzowskiego KSW nie próżnuje. Jak widać Stormin chciałby jak najszybciej dowiedzieć się kiedy po raz kolejny wejdzie do klatki polskiej organizacji. Tym razem swoje działa wycelował w Marcina Wrzoska. Na mediach społecznościowych zadrwił z zawodnika STT i wywołał do pojedynku.

Witaj Marcinku , grubasie bierz walkę i nie proś już o większy hajs ,jak pokonasz mnie w walce o pas dostaniesz większe siano, ja musiałem na to zapracować 😉 🐖🤣Martin LewandowskiMaciej KawulskiKSWPolish zombie

Opublikowany przez 'Stormina' Normana Parkego Czwartek, 6 lutego 2020

Witaj Marcinku, grubasie bierz walkę i nie proś już o większy hajs ,jak pokonasz mnie w walce o pas dostaniesz większe siano, ja musiałem na to zapracować 😉 🐖🤣

– napisał na swoich social mediach Norman Parke.

Jam pamiętamy panowie mieli okazję już się ze sobą zmierzyć o wakujący, tymczasowy pas po Mateuszu Gamrocie na KSW 50. W Londynie, Norman po ciężkich, pięciu rundach wypunktował Wrzoska i zdobył trofeum kategorii lekkiej. Warto nadmienić, że Zombie wziął ten pojedynek z biegu, gdyż przed samym starciem kontuzji doznał Marian Ziółkowski.

Norman Parke w ostatnim czasie wspominał także o zestawieniu go z Leszkiem Krakowskim. Ta opcja jednak jest mało realna, gdyż od dłuższego czasu próżno szukać Krakowskiego na kartach KSW.

Do rewanżu pomiędzy Normanem Parke, a Marcinem Wrzoskiem miałoby dojść na gali KSW 54. Obaj bowiem zapowiadali występy właśnie na evencie z tym numerem.

Przeczytaj także: Maciej Kawulski o sprzedaży KSW

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane