Roberto Soldić
fot. facebook.com/konfrontacja

Roberto Soldić zmierzy się z niedawno przymierzanym rywalem?

Chorwat wraca do akcji na KSW 53. Po ostatnim zwycięstwie na punkty podczas KSW 50 w Londynie, tym razem popularny "Robocop" powalczy na gali w Łodzi.

Roberto Soldić nie ma jeszcze ogłoszonego rywala na galę KSW 53 w Łodzi. Trwały spekulacje, że jego rywalem może być Andrzej Grzebyk. Te rewelacje jednak zdementował jego manager, Ivan Djaković.

Wiele może zatem wskazywać, że kolejnym z któym zmierzy się Soldić, będzie Patrik Kincl. Czech na kilka dni przed galą w Londynie nabawił się kontuzji i musiał wycofać się z tego pojedynku. W tamtym czasie zastąpił go Michał Pietrzak z Czerwonego Smoka. Zawodnik z Poznania uległ jednak na punkty Chorwatowi.

Czy reprezentant czeskiej sceny MMA dostanie szansę na walkę z Roberto Soldiciem? Wszystko wskazuje na to, że tak, choć na oficjalną wiadomość musimy jeszcze poczekać.

Na social mediach, Patrik zamieścił wpis o nadchodzącej walce w organizacji KSW.

Nadchodzą wielkie wieści. Czekamy na potwierdzenie od @ksw_mma i dokładną datę, ale będzie to świetna walka. Kiedy podpiszemy kontrakt, przekażemy tą informcję światu. Wielkie dzięki za świetną pracę.

– napisał na swoim instagramie Patrik Kincl.

Przeczytaj także: Petr Yan wybrał sobie swój kolejny cel! 

Kategorie
KSWNEWS

Napisz komentarz

*

*

Powiązane