Tomasz Narkun
Sport.Onet.pl

Tomasz Narkun o walce z Askhamem: Jestem gotowy na takie wyzwanie

Berserker ze Szczecina nie kryje chęci do skrzyżowania rękawic w kolejnej walce z Brytyjczykiem Scottem Askhamem.

Tomasz Narkun w wywiadzie dla Polsatu Sport powiedział, że jest gotowy zatrzymać Scotta Askhama. Jakiś czas temu pomiędzy zawodnikami doszło do wymiany uprzejmości na social mediach. Wszystko idzie w kierunku zestawienia ze sobą dwóch mistrzów organizacji KSW.

Z mojej strony jest naprawdę wielka ochota na takie starcie. Pamiętajmy, że on dwa razy pokonał mojego klubowego kolegę Michała Materlę i poradził sobie z Mamedem Khalidovem, z którym ja dwukrotnie wygrałem. Kibice chcą tej walki. A dodatkowo Anglik jest bardzo zaczepny i mocno prowokuje.

Mam wrażenie, że fani też za nim w Polsce nie przepadają i czekają na to, żeby ktoś utarł mu nosa. Myślę, że jestem odpowiednią osobą, aby go zatrzymać. Krzyczał, że chce zabrać mi mój pas mistrzowski i tylko na to czekam. Jeśli jest gotowy na takie wyzwanie, to go zapraszam.

– stwierdził Tomasz Narkun.

Brytyjczyk do tej pory jest niepokonany w polskiej organizacji. W swoim ostatnim pojedynku wypunktował Mameda Khalidova.

Myślę, że moja presja, niewygodny styl i ponadprzeciętna siła jak na kategorię ciężką byłyby głównymi atutami. Zostałem zaproszony do tablicy i jestem gotowy na takie wyzwanie. Moja odpowiedź brzmi „tak”, zakładam rękawice i róbmy to.

– powiedzał Berserker ze Szczecina.

Na chwilę obecną nie ma informacji, kiedy panowie mogliby skrzyżować ze sobą rękawice.

Przeczytaj także: Jon Jones: Za 10 lat nadal będę na szczycie

 

Kategorie
KSWNEWS

Dodaj komentarz

Powiązane