Conor McGregor o zakończeniu kariery

Conor McGregor: Jeśli teraz nas pokonasz…

Cały świat pochłonięty został przez pandemię koronawirusa. Wielu sportowców nawołuje ludzi do zachowania ostrożności i pozostania w swoich domach.

Conor McGregor to kolejna ze znanych postaci sportów walki, która wspiera ludzi w tym trudnym czasie. Irlandczyk zabrał ostatnio głos i zaapelował do ludzi o rozsądek i odpowiedzialność w walce z koronawirusem.

To jest ten czas!

Irlandczyk jest jedną z osób, która została dotknięta przez obecną pandemię. Otóż ciotka McGregora kilka dni temu zmarła właśnie z powodu rozprzestrzeniającej się choroby koronawirusa.

Jeśli teraz nas pokonasz, powstaniemy i będziemy walczyć dalej. Nie możesz zdobyć Irlandii. Nie możesz zabrać nam wolności. Jeśli nasze uczynki nie były wystarczające żeby to zrobić, nasze dzieci wygrają to lepszymi uczynkami.

 

Gwiazdor UFC w ostatnim czasie prosił także o modlitwę za Włochy.

Nie mogę przestać myśleć o Italii. Modlę się codziennie za te wspaniałe państwo, które dało światu cudowne rzeczy. Za tych ludzi i ich kulturę, tą architekturę i projekty oraz styl i jedzenie. To czysty artyzm. Mógłbym wymieniać i wymieniać. Włochy i jej ludzie są nie do ocenienia. Panie Jezu proszę ocal Italię i jej ludzi, dzisiaj i każdego innego dnia.

– poprosił Irlandczyk na swoim Instagramie.

Przeczytaj także: Joanna Jędrzejczyk ruga po raz kolejny Covingtona

Kategorie
NEWSŚwiat
One Comment
  • Joanna
    26 marca 2020 at 05:58
    Napisz komentarz

    Ale jego ciocia nie zmarła przez koronawirusa :))

  • Leave a Reply

    Powiązane