Joanna Jędrzejczyk
Instagram/Joanna Jedrzejczyk

„Dan Lambert powinien go wykopać z klubu!” – Jędrzejczyk na ścieżce wojennej z Covingtonem

Wszystko wskazuje na to, że nie dojdzie do szybkiej zgody Joanny Jędrzejczyk z Colbym Covingtonem.

„Dan Lambert powinien go wykopać z klubu” – takich słów we wczorajszym wywiadzie dla Ariela Helwaniego użyła polska zawodniczka Joanna Jędrzejczyk. Chodziło oczywiście o Colby’ego Covingtona, który ma ostatnio na pieńku z polską zawodniczką.

Sądzę, że Dan Lambert powinien go wykopać z klubu. Oczywiście! Przynosi wstyd temu miejscu. Dla mnie klub jest jak mekka. Gdy nagrywali jakieś rzeczy, ściągał do klubu jakieś obrzydliwe Diany. Brzydkie dziewczyny! I on o mnie mówi, że jestem taka czy owaka? Daj spokój, człowieku. Nie chcę gadać o tym gościu. Nie jest na moim poziomie.

– powiedziała Jędrzejczyk do Helwaniego.

Olsztynianka w swoich wywiadach na początku zawsze mówi, że nie chce rozmawiać o Covigntonie, a następnie wypuszcza swoje działa w stronę Amerykanina. Było także i tym razem. Joanna zapytana przez Helwaniego o Colby’ego odparła, że nie zamierza o nim rozmawiać, by po chwili ruszyć pełną parą.

Nie chcę rozmawiać o Colbym Covingtonie, bo jest strasznym kłamcą. Problem w tym, że on pragnie rozgłosu, szuka atencji, bo sam nie ma nic do zaoferowania światu.

Jest świetnym sportowcem, który trenuje naprawdę ciężko, ale wiem, że to nie on. Ktoś inny pisze mu te teksty i wiem, kto to jest. Po prostu mi go żal, że musi uderzać we mnie, w Jorge’a i Dustina. Bardzo ciężko pracujemy, jesteśmy bardzo utalentowani. Jesteśmy prawdziwymi wojownikami. On natomiast ciągle nas wykorzystuje.

– stwierdziła Olsztynianka.

Kilka dni temu Dan Lambert zabrał głos i powiedział, że koniec z obrażaniem innych w ATT. Tyczyło się to oczywiście Covingtona. Czy zawodnicy zastosują się do słów właściciela? Zobaczymy.

Przeczytaj także: Maciej Kawulski o przyszłych galach KSW

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane