Maciej Kawulski podsumował Tylko Jeden
fot. Sport.Onet.pl

Co dalej z galami KSW? – Maciej Kawulski odpowiada!

Współwłaściciel organizacji KSW Maciej Kawulski wypowiedział się w temacie - Co dalej z galami KSW w przyszłości?

Co dalej z galami KSW? Takie pytanie dziś zadaje sobie wielu fanów MMA. Maciej Kawulski w wywiadzie z Polsat Sport zabrał głos w tej sprawie.

Myślę, że wszystko się zmieni i świat, w którym żyliśmy jeszcze kilka tygodni temu już się skończył i nie wróci w dawnym kształcie. Wydarzyło się bowiem coś globalnego i niezwykłego, oczywiście w złym tego słowa znaczeniu. Na pewno wszystko wróci kiedyś do normy, ale jestem przekonany, że w momencie zniesienia „embargo”, imprezy sportowe czy ogólnie masowe nie będą się od razu cieszyły takim zainteresowaniem, jak kiedyś.

Ludzie będą raczej wracać stopniowo do tego typu wydarzeń, bo wydaje się, że na przestrzeni paru następnych miesięcy niektórzy mogą mieć problem, by podać drugiej osobie rękę, a co dopiero stać obok niej na wypełnionym po brzegi stadionie czy w hali.

– mówi Maciej Kawulski dla Polsatu Sport.

Wielu organizatorów próbowało do ostatniej chwili organizować swoje eventy. Niestety wszystko spaliło na panewce i gale zostały odwołane. Największa polska organizacja także zaliczała się do jednych z tych, którzy próbowali do samego końca.

Każdy, kto próbuje dzisiaj cokolwiek planować w takich sferach biznesu jak rozrywka czy sport, wróży z fusów. Nie wiemy, co wydarzy się w najbliższej przyszłości, wszyscy uczymy się tej sytuacji i po raz pierwszy chyba znaleźliśmy się w takim położeniu, że powinniśmy myśleć o czymś więcej niż stratach i realizacji planów.

To oczywiście bardzo trudne, bo odpowiedzialnością każdego producenta czy właściciela organizacji jest planowanie kolejnych kroków na kilka miesięcy wprzód, ale w tym momencie nie powinniśmy tego robić.

– zdradza Kawulski.

KSW jest gotowe w każdej chwili zorganizować mniejszą galę, ale wszystko w tym momencie związane jest z dużym ryzykiem.

Na pewno jesteśmy gotowi na zorganizowanie mniejszych gal bez udziału publiczności, ale na razie nie mamy pewności czy angażowanie dużego składu produkcyjnego, a organizacja KSW jest takim właśnie instrumentem, nie byłoby zbyt dużym ryzykiem.

– powiedział współwłaściciel KSW.

Przeczytaj także: Justin Gaethje w gotowości do walki o pas

Kategorie
KSWNEWS

Dodaj komentarz

Powiązane