Askham Khalidov KSW 52
Polsat Sport

“Będę dążył do tego, aby odebrać Scottowi pas…” – Khalidov chce rewanżu z Askhamem!

Mimo tego, że eventy większości organizacji MMA są odwołane, top zawodnicy wciąż pozostają bardzo aktywni i dostarczają nam co rusz to nowych informacji.

Mamed Khalidov gościł u Łukasza Jurkowskiego w podcaście “Jurasówka”. Zawodnik z Olsztyna zaskoczył i przyznał, że chciałby zmierzyć się w walce rewanżowej ze Scottem Askhamem. Tym razem jednak na szali miałby być postawiony pas wagi średniej.

Po ostatniej walce się przebudziłem. Nadal chcę wiele osiągać i zdobywać. Wiesz, stać mnie na pas – czuję siłę. Mam szczerą chęć, i będę dążył do tego, żeby odebrać Scottowi pas.

– powiedział Mamed Khalidov w audycji podcastu “Jurasówka”.

Khalidov także jednoznacznie stwierdził, że nie jest zainteresowany walką rewanżową z Michałem Materlą, ale jak najbardziej chce by KSW zestawiło go z Brytyjczykiem.

Niech on nie zestawia, tylko zgodzi się na naszą drugą walkę. Ja podjąłem z nim walkę po moim powrocie. Chcę spróbować się z nim jeszcze raz. Niech da mi tę szansę! Niech gość nie zestawia mnie z Michałem, tylko ze sobą.

– powiedział stanowczo Czeczeński zawodnik z polskim obywatelstwem.

Na obecną chwilę próżno wróżyć z fusów, wszystko wskazywało na to, że Askham będzie walczył z Tomaszem Narkunem o pas wagi półciężkiej, a tym czasem do gry włączył się również Mamed Khalidov. Zatem zapowiada nam się ciekawa sytuacja w organizacji KSW, kiedy wszystko wróci do normy.

Przeczytaj także: Karolina Kowalkiewicz: Nie ma już śladu po walce

Kategorie
KSWNEWS
One Comment
  • Tom
    5 kwietnia 2020 at 07:43
    Napisz komentarz

    Czeczeński piszemy małą literą.

  • Leave a Reply

    Powiązane