Scott Askham
Zdjęcie: KSW

“Najpierw wygraj jakąś walkę!” – Scott Askham odpowiada Mamedowi i wskazuje swojego kolejnego rywala!

Fani MMA mimo przerwy związanej z koronawirusem nie mają prawa się nudzić. Gorąco nie tylko w UFC, ale także zawodnicy KSW nie próżnują w przerwie od walk.

Scott Askham odpowiedział na wyzwanie Mameda Khalidova, który podczas swojego występu w ostatnim odcinku “Jurasówki”  powiedział, że zamierzać zrewanżować się Brytyjczykowi i odebrać mu pas.

Nasza redakcja postanowiła skontaktować się z mistrzem wagi średniej i poprosić go o komentarz w tej sprawie.

Mamed najpierw niech wygra jakąś walkę. On także nie jest matchmakerem, żeby decydować z kim ja mam walczyć. Wiem, że jego popularność ma duży wpływ na jego kolejne pojedynki, ale rewanż ze mną to zły wybór dla niego. Niech wygra kilka walk, myślę, że fani podzielą moją opinię.

Niech fani zdecydują z kim mam stoczyć kolejny pojedynek. Wiem, że KSW chce żebym bronił swojego pasa to zrozumiałe, ale teraz w okresie wirusa niestety wszystkie gale są odwołane. Mam nadzieję, że wrócimy z mega mocną kartą.

Ja chcę walki z Narkunem i on też tego chce. Wydaje mi się, że takiego pojedynku chcą także kibice. Wielu fanów twierdzi, że Tomek jest lepszy ode mnie w parterze. Nie ma problemu, niech mnie tam zabierze, ale lepszy w tej płaszczyźnie nie jest.

Narkun to duży facet, walczył w wadze ciężkiej. Lubię takie wyzwania, natomiast porównując jego techniczne aspekty w stójce, to daleko mu do mojego poziomu. Jeśli fani uważają, że jego parter jest lepszy od mojego, to muszą się zgodzić z tym, że moja stójka wygląda lepiej niż Narkuna.

– powiedział Scott Askham dla naszej redakcji.

Zawodnik z Yorkshire w swoim ostatnim pojedynku pokonał Mameda Khalidova na punkty. Od tamtej pory Brytyjczyk czeka na swoją koleją walkę w polskiej organizacji. Dużo się mówiło o potencjalnym starciu z Narkunem, i jak widać taką walką zainteresowani są sam Askham i Narkun.

Ostatnio jednak Mamed Khalidov również włączył się do gry i chęci rewanżu z mistrzem wagi średniej. KSW będzie miało teraz mały ból głowy, żeby rozwiązać  sytuację między trzema zawodnikami.

A jakiej walki chcą fani?

Przeczytaj także: Mamed Khalidov chce odebrać pas Askhamowi!
Kategorie
KSWNEWS
2 komentarze
 • Grzegorz
  4 kwietnia 2020 at 21:14
  Napisz komentarz

  Nurkun i tak dostanie od Scotta to logiczne…Mamed w tym czasie POKONA jakiegoś przeciwnika a następnie rewanż Mameda z Scottem.Nurkun nie ma szans że Scottem 🙂

 • Grzegorz
  4 kwietnia 2020 at 21:19
  Napisz komentarz

  Tylko Mamed może pokonać Ashama O ILE POPRAWI PARTER

 • Leave a Reply

  Powiązane