White potwierdza kolejną walkę Conora
bjpenn.com

Dana White zdradza co dalej z Conorem McGregorem

Wydaje się, że przy zestawieniu Fergusona z Gaethjem, Irlandczyk został na lodzie i na chwilę obecną nie wiadomo co z nim.

Dana White  w wywiadzie dla Bretta Okamoto z ESPN zdradził jakie ma plany wobec Irlandczyka. Nie od dziś było wiadomo, że sieci na Conora zarzucał właśnie Gaethje. Sytuacja jednak nagle mocno się zmieniła i McGregor można rzec został na lodzie.

Wszyscy wiedzą, że Conor chce walki z Khabibem, ale to Justin zasługuje bardziej na taki pojedynek niż on. Zestawienie ze sobą Fergusona z Justinem było najlepszym rozwiązaniem.

Mamy Justina z Tonym, a zwycięzca pojedynku zmierzy się w kolejnej walce z Numragomedovem.

Wiem jak bardzo zależy Conorowi na walce z Khbaibem, ale obecnie to nie jest możliwe. Tony i Justin nie zawalczą po tej walce prawdopodobnie aż do września, więc trzeba coś wymyślić dla Conora.

– powiedział Dana White dla ESPN.

Daleko szukać nie trzeba, do rewanżu z Irlandczykiem jak zły rwie się Dustin Poirier, który nawet głośno o tym poinformował na mediach społecznościowych.

Amerykanin zasugerował, że mógłby zawalczyć z Conorem w wadze półśredniej. W tej kategorii wagowej McGregor ostatnio szybko odprawił Donalda Cerrone.

Conor z Dustinem mierzyli się ze sobą 6 lat temu. Irlandczyk wtedy szybko, bo już w pierwszej rundzie odprawił Ameryknina. Warto zaznaczyć, że było to starcie w wadze piórkowej. Od tamtego czasu „Diamond” zaliczył spory progres i teraz taka walka mogłaby wyglądać z goła inaczej.

Przeczytaj także: Pełna rozpiska UFC 249 ujawniona

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane