Tachi Palace
Zdjęcie: tachipalace.com/

Doniesienia: Znamy lokalizację gali UFC 249

Wygląda na to, że Dana White wreszcie znalazł miejsca, gdzie będą odbywać się najbliższe gale UFC.

Według doniesień portalu sherdog.com UFC 249 odbędzie się w kasynie na terenie rezerwatu Indian w Kalifornii. Pierwotną lokalizacją była hala Barclays Center w Nowym Jorku. Została jednak zamknięta przez pandemię koronawirusa.

Tachi Palace Casino Resort należy do plemienia Tachi-Yokut. Co ciekawe w przeszłości organizowano już tam gale MMA. Robiła to organizacja World Extreme Cagefighting. W tego typu terenach władza państwowa ma mocno ograniczone możliwości, by wpływać na to co się tam dzieje. Mają się tam odbyć kolejne cztery gale. Z kolei wydarzenia z udziałem zawodników poza USA będą miały miejsce na prywatnej wyspie

UFC nie potwierdza na razie tych informacji i prawdopodobnie będzie nadal trzymało lokalizację w tajemnicy. Dana White był mocno krytykowany za decyzję o kontynuowaniu organizacji gal, mimo pandemii. On sam zapewnia jednak, że wszystko będzie odpowiednio zabezpieczone. Natomiast zawodnicy i produkcja będą przechodzić liczne testy.

Gala UFC 249 odbędzie się 18 kwietnia. W walce wieczoru Tony Ferguson zmierzy się z Justinem Gaethje o tymczasowy tytuł mistrza wagi lekkiej.

Przeczytaj też: Dana White potwierdza: gale na prywatnej wyspie i w lokalizacji UFC 249

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane