Jon Jones
Zdjęcie: mmaweekly.com

Oświadczenie Jona Jonesa: Jestem rozczarowany…

Jon Jones zabrał głos po kolejnej wpadce, jak wiadomo w zeszły czwartek Jon Jones został zatrzymany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.

Oświadczenie Jona Jonesa w sumie nie różni się dużo od poprzednich. Zawodnik po raz kolejny przeprosił wszystkich tych których zawiódł. Zapewnił też, że zrobi wszystko by więcej się to nie powtórzyło. Niestety nie jest to pierwszy raz, kiedy Amerykanin wpada w tarapaty. \

 

Oświadczenie Jona Jonesa:

Kiedy wszyscy pracujemy nad zrozumieniem stresu i niepewności związanych z obecną sytuacją w jakiej się znaleźliśmy. Chcę powiedzieć jak bardzo jestem rozczarowany, że ponownie stałem się źródłem negatywnych komentarzy, szczególnie w tych trudnych czasach.

Jestem rozczarowany że zawiodłem ludzi na których mi najbardziej zależy, moją rodzinę , przyjaciół i fanów. Dziś rano zawarłem umowę z biurem prokuratora w Albuquerque. Przyjmuję pełną odpowiedzialność za swoje działania i wiem, że mam do wykonania osobistą pracę, która wiąże się z moim nieodpowiednim podejściem do alkoholem.

Poświęciłem tak dużo czasu i energii, aby poprawić naszą społeczność. Nie pozwolę, aby osobiste niepowodzenia utrudniały mi pracę w tym właśnie aspekcie wtedy kiedy najbardziej jej potrzebujemy. Naprawdę doceniam wsparcie, które otrzymałem od społeczności Albuquerque i wszystkich moich fanów na całym świecie. Chcę mieć już to wszystko za sobą . Dziękuję wam wszystkim za waszą miłość i wsparcie i proszę dbajcie o siebie.

Jon przyznał się do prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu, ale reszta zarzutów (nieodpowiedzialne użycie broni palnej, posiadanie otwartej butelki z alkoholem, oraz brak dowodu ubezpieczenia) zostaje mu odpuszczona w ramach tejże ugody .

Przeczytaj także: Tomasz Sarara vs. Izu Ugonoh na KSW?

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane