Andrzej Grzebyk KSW
Zdjęcie: facebook.com/fightexclusivenight

Andrzej Grzebyk bliski podpisania kontraktu z KSW?!

Wszystko wskazuje na to, że podwójny mistrz organizacji FEN zwiąże się z KSW, a nie UFC jak wcześniej zakładano.

Andrzej Grzebyk prawdopodobnie trafi do polskiej organizacji KSW. Takie wieści doniósł Artur Mazur z Wirtualnej Polski. Zawodnik z Tarnowa od dłuższego czasu był łączony z wieloma organizacjami, by ostatecznie podjąć decyzje i zasili szeregi polskiego giganta.

29-latek ostatni raz w klatce był widziany w zeszłym roku w październiku Od tamtej pory relacje pomiędzy nim, a jego pracodawcą uległy znacznemu ochłodzeniu. Paweł Jóźwiak w jednym z wywiadów przyznał, że jest zawiedziony tym, iż Grzebyk wybiera sobie rywali i kalkuluje. To prawdopodobnie spowodowało odejście Grzebyka z FEN.

Grzebyk w FEN toczył boje od 2015 roku. Stoczył w organizacji Pawła Jóźwiaka siedem walk z czego sześć wygrywając. Jego walka z Kamilem Gniadkiem została uznana za najlepszy pojedynek w 2019 roku.

Andrzej Grzebyk wspominał w wywiadach, że ma wiele ofert na stole. Z cierpliwością czekał na zakończenie kontraktu z FEN. Jak podaje Artur Mazur, Tarnowianin wybrał ofertę KSW i pozostały już tylko drobne szczegóły aby dopiąć ostatecznie kontrakt.

KSW także kontaktowało się z FEN w sprawie Grzebyka i jego sytuacji kontraktowej, aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień, które już w przeszłości miały miejsce pomiędzy dwoma organizacjami.

Przeczytaj także: Michał Materla zabiera głos w spawie sporu na linii Różalski-Oświecińśki

Kategorie
NEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane