Michał Materla
Zdjęcie: sportowefakty.wp.pl

Michał Materla o Tomaszu Oświecińskim: Szkoda, że dzisiaj można tyle ludzi tak łatwo oszukać

Kolejna osoba stanęła po stronie Artura Ostaszewskiego w konflikcie z Tomaszem Oświecińskim. Tym razem mowa o Michale Materli.

Dwa tygodnie temu właściciel grupy promotorskiej Shocker MMA był gościem programu „Oktagon Live” na Kanale Sportowym. Wyjawił, że jeden z jego byłych klientów – Tomasz Oświeciński nie oddał mu pieniędzy za prowadzenie kariery w MMA.

Sprawa sądowa jest w toku. Ja z tym panem nie chcę mieć nic wspólnego. To był jakiś mój gorszy czas. Ta współpraca z nim. Początkowo ta współpraca zapowiadała się fajnie, choć dużo osób mnie ostrzegało przed tym panem. Ale ja chciałem po swojemu to wszystko poukładać. Potem wyszły jakieś dodatkowe nieprzyjemne sytuacje. Ale na ten moment jesteśmy na etapie procesu sądowego dotyczącego niewypłacenia mi pieniędzy, które powinien mi wypłacić zgodnie z umową. Natomiast o szczegółach procesu nie chciałbym tutaj rozprawiać. Odcinam się kompletnie od tego człowieka – mówił Ostaszewski.

Ostre słowa w kierunku Oświecińskiego padły ze strony Marcina „Różala” Różalskiego. Sam zainteresowany odpowiedział za pośrednictwem oświadczenia pełnomocnika. Przekonują w nim, że zarzuty są nieprawdziwe. Do tego sprawa jest w toku w sądzie cywilnym, więc póki co nie można orzec o winie aktora.

To jednak nie wystarczyło. Pojawiają się kolejne osoby, które potwierdzają historię Ostaszewskiego i stoją po jego stronie. Tym razem był to Michał Materla. Zdaniem „Cipao” Oświeciński wyrządził krzywdę wielu osobom.

Szkoda, że dzisiaj można tyle ludzi tak łatwo oszukać! Grając przed nimi kogoś kim się nie jest. W ostatnich dniach @marcinrozalrozalski wstawił się w obronie za swojego kolegę i managera zarazem Artura Ostaszewskiego @artur.shock . Który został oszukany przez jednego że swoich byłych klientów. Owy klient gra dzisiaj role swojego życia w telewizji ale również w czasie rzeczywistym próbując wzbudzać wasze zaufanie. Wiele osób nie ma pojęcia że dotychczas wyrządził krzywdę wielu ludziom i rodzinom tylko i wyłącznie ze strachu przed konsekwencjami własnego życia jakie prowadził. Widać dalej czuje się bezkarny i oszukuje innych. Jestem szczególnie uczulony na tego typu osobników ponieważ straciłem przez taką kanalie 8 miesięcy życia bezpodstawnie Takie osobniki powinny być na marginesie społecznym. Nie trzeba być bandziorem żeby zrozumieć z kim mamy do czynienia. Wystarczy mieć honor i moralność wobec innego człowieka. Mogą nas zamknąć, ale nigdy nas nie złamią ! Nie dajcie się oszukać – napisał Materla na Facebooku (pisownia oryginalna).

Szkoda, że dzisiaj można tyle ludzi tak łatwo oszukać! Grając przed nimi kogoś kim się nie jest. W ostatnich dniach @…

Opublikowany przez Michała Materlę Wtorek, 12 maja 2020

Przeczytaj też: Tomasz Oświeciński nie oddał pieniędzy menadżerowi. „Różal” ostro to komentuje
Kategorie
KSWNEWS
One Comment
  • Kowalczyk
    13 maja 2020 at 00:04
    Napisz komentarz

    Rozal idz do klatki z Oswiecimskim i ukaraj go w walce.pozdrawiam

  • Dodaj komentarz

    Powiązane