twitter.com

Ewelina Woźniak z nowym kontraktem. Otwarta droga do UFC

Ewelina Woźniak zasili szeregi federacji ARES FIGHTING CHAMPIONSHIP.

Informacje na temat podpisania kontraktu z ARES FC na swoim Twitterze zamieścił menadżer zawodniczki Przemek Kosiński z grupy AniMMAls:

Zawodniczka z Czerwonego Smoka ma swoim koncie trzy zwycięstwa. Ostatnio do klatki weszła we wrześniu, gdzie pokonała przez niejednogłośną decyzję Karolinę Wójcik zdobywając pas wagi słomkowej organizacji CEA.

O szczegółach podpisania kontraktu oraz ewentualnej przyszłości Eweliny Woźniak opowiedział Przemek Kosiński w rozmowie dla onet.pl:

Ewelina po walce z Karoliną Wójcik miała kilka propozycji: RIZIN, Cage Warriors oraz innych organizacji. Z CW byliśmy praktycznie dogadani na walkę z Cory McKenną w marcu, ale niestety ostatecznie Cory wycofała się z tego pojedynku. Z RIZIN dostaliśmy ofertę na walkę z Reną Kubotą, ale było to na 9 dni przed galą. Rozmawiałem też z Invictą, dość długo i byliśmy blisko porozumienia. Na ostatnie prostej pojawiła się organizacja Ares – z bardzo fajnymi możliwościami i Ewelina ostatecznie postanowiła związać się z tą nową, prężnie rozwijającą się promocją.

Wierzymy, że dobre występy w Ares pozwolą na kolejny krok, a jest nim UFC. Ewelina to mega pracowita dziewczyna jest w dobrych rękach – uważam, że jej trenerzy Przemysław Biskup i Bartosz Jezierski pomogą osiągnąć Ewelinie upragniony cel – jakim jest oczywiście występ w największej organizacji na świecie.

Przypomnijmy tylko, że ARES FC to młoda organizacja, która na swoim koncie ma aktualnie zorganizowaną jedną gale. Odbyła się ona w grudniu ubiegłego roku w Dakarze.

Przeczytaj też:  BAYSANGUR EDELBIEV ZAPOWIADA: ACA LATEM WRÓCI DO POLSKI

 

Kategorie
NEWSŚwiat

Dodaj komentarz

Powiązane