Abdulmanap Nurmagomedov
Zdjęcie : rt.com

Pogorszył się stan Abdulmanapa Nurmagomedova. Został podłączony do respiratora

Złe wiadomości płyną do nas z Rosji.

Abdulmanap Nurmagomedov, ojciec mistrza wagi lekkiej UFC Khabiba ponownie zapadł w śpiączkę.

Pogorszył się stan zdrowia rosyjskiego trenera. Dla przypomnienia 57-latek kilka dni temu trafił do szpitala wojskowego w Moskwie. Przeszedł operację serca po udarze mózgu. Przez chwilę wydawało się, że Abdulmanap powoli wraca do zdrowia. W piątek został wybudzony po tygodniowej śpiączce i lekarze twierdzili, że poprawia się jego kondycja. Jednakże nie odzyskiwał zdolności mówienia i poruszania. Do tego miał problemy z samodzielnym oddychaniem. W związku z tym został podłączony do maszyny podtrzymującej życie.

W poniedziałek syn Abdulmanapa – Khabib mówił o tej sytuacji poprzez Instagram. Jak się okazało – oprócz problemów sercowych trener zmagał się z koronawirusem.

Jest teraz w szpitalu, jest w bardzo poważnym stanie. Ponieważ miał komplikacje sercowe spowodowane przez wirusa. Ten wirus bardzo poważnie wpłynął na jego serce, odkąd rok temu miał operację. Znowu miał zabieg. Jest w trudnej sytuacji, bardzo trudnej. Prosimy Boga o zwrócenie go nam. Dziękuję bardzo każdemu, kto pisze, kto wysyła swoje wsparcie. Niech Allah pomoże nam wszystkim – mówił Khabib.

Przeczytaj też: Dana White i Conor McGregor wspierają Nurmagomedova w trudnej sytuacji

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.