Floyd vs Conor
Źródło: businessinsider.com

“Wczesne rundy były wszystkie moje” – Conor McGregor o walce z Floydem Mayweatherem

The Notorious przegrał swoją jedyną walkę bokserską w 2017 r. w Las Vegas.

Gwiazda UFC w ostatnich tygodniach daje do zrozumienia, że interesuje go powrót na ring. W swoim jedynym pojedynku bokserskim został zatrzymany w 10. rundzie przez legendarnego amerykańskiego boksera, który zanotował 50. zwycięstwo w karierze w swojej 50. walce. Irlandczyk zabrał głos na twitterze, przeglądając ostatnio swoją odbytą walkę:

To były świetne zawody, obejrzałem je ponownie. Wczesne rundy były wszystkie moje, nawet w późniejszych rundach, kiedy ledwo stałem na nogach, zdeklasowałem go. Otrzymałem uznanie od wielu znanych nazwisk w świecie boksu, za co byłem wdzięczny, nie bardziej niż tych od Mike’a. Podekscytowany częścią drugą.

 

 

 

 

31-latek obserwuje pojedynki MMA swoich potencjalnych rywali, takich jak Justin Gaethje i Khabib Nurmagomedov, ale wygląda na to, że ma oko również na przedsięwzięcia poza UFC.

Legendarny bokser wagi ciężkiej, Mike Tyson, chwalił ostatnio sposób, w jaki Irlandczyk walczył przeciwko Mayweather. W najnowszym wydaniu „Hotboxin” Mike powiedział:

Słuchaj, on (McGregor) nigdy tak naprawdę nie miał w swoim życiu walki bokserskiej. Przeszedł 10 rund z najlepszym wojownikiem w ciągu ostatnich stu lat boksu. Przeszedł 10 rund, zadając ciosy. Czy on coś osiągnął? Zobacz, z czym musiał walczyć, i zobacz, co zrobił, kiedy walczył przeciwko niemu. 

 

 

 

 

McGregor wyraźnie pochlebiły słowom Tysona i odpowiedział mu na Twitterze mówiąc:

 

Dziękuję Mike. Po prostu wiem, że w  nieuniknionym rewanżu, dzięki znajomości stylu Floyda oraz pod okiem mojego starego szkolnego trenera boksu, będę w stanie pokonać Floyda. Obiecuję na moje życie. Wspaniale jest widzieć cię z powrotem, Iron Mike.

 

 

 

 

53-letni Tyson marzy o powrocie do boksu. Wygląda na to, że nie tylko on może powrócić w najbliższej przyszłości.

 

Przeczytaj także: Pogorszył się stan Abdulmanapa Nurmagomedova. Został podłączony do respiratora.

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane