UFC 4
Zdjęcie: IGN

Gra UFC 4 oficjalnie zapowiedziana. W zwiastunie królują Masvidal i Adesanya

Pojawi się też kilka nowości i niespodzianek

Organizacja UFC oficjalnie zapowiedziała kolejną odsłonę sygnowanej swoją marką gry wideo. Twarzami tej odsłony będą Jorge Masivdal i Israel Adesanya. Poza nimi w trailerze pojawiają się między innymi: Amanda Nunes, Conor McGregor, Khabib Nurmagomedov czy Tony Ferguson.

Z nowości prezentowanych w trailerze warto wspomnieć o dwóch nowych sceneriach, w których można toczyć pojedynki. Pierwsza z nich to podwórko, stylizowane na miejsca, w jakich wspomniany Gamebred rozpoczynał swoją fighterską (choć jeszcze nie do końca oficjalną) karierę. Drugą zaś jest Kumite. Lokacja przywodzi na myśl staroszkolne filmy z gatunku kina kopanego takie jak Kickboxer czy Quest. W oficjalnej informacji na stronie produkcji można przeczytać, że będzie to podziemna świątynia w hołdzie dawnej tradycji MMA.

W rosterze zawodników można spodziewać się zapewne lwiej części obecnego składu osobowego UFC oraz kilku czy kilkunastu legend jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach. Dodatkowo gra z numerem 4 zakupiona w przedsprzedaży zawierać będzie grywalnych tuzów zawodowego boksu – Anthony’ego Joshuę i Tysona Fury’ego.

Premiera gry już 14 sierpnia br. na PlayStation 4 i Xbox One.

Czytaj także: Na widelcu: Analiza walki Kamaru Usman vs Jorge Masvidal

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane