Khabib Nurmagomedov
blogs.rdxsports.com

Tragiczna informacja. Zmarł ojciec Khabiba

Sprawdził się najczarniejszy scenariusz.

Jak podają źródła powołujące się na Ramzana Kadyrova, ojciec a zarazem trener Khabiba Nurmagomedova zmarł. Przyczyną były powikłania po zakażeniu koronawirusem.

Abdulmanap Nurmagomedov od kilku tygodni przebywał w szpitalu w Moskwie, źródła mówią, że na krótkie momenty wybudzał się ze śpiączki. Ostatecznie przegrał jednak walkę z wirusem covid – 19 i zmarł w wieku 57 lat.

Ojciec mistrza wagi lekkiej UFC zmagał się z chorobą od kwietnia. Podejrzewano zapalenie płuc, tym bardziej, że początkowo odmówił testu na obecność koronawirusa. W momencie pogorszenia się jego stanu został przetransportowany do Moskwy, tam diagnoza była już jasna. Później przeszedł poważny zawał serca, po tym zdecydowano się go wprowadzić w stan śpiączki farmakologicznej.

Śmierć ojca jest niesłychanym ciosem dla Khabiba, tym bardziej, że był jego trenerem od lat, nie wiadomo jak ta druzgocąca wiadomość wpłynie na jego dalszą karierę

Przeczytaj też: “Patrzę na walki inaczej niż większość fanów” – Rose Namajunas tłumaczy, dlaczego starcie Jędrzejczyk vs Zang nie jest walką roku

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane