Paweł Jóźwiak

„Zdaliśmy egzamin” – Paweł Jóźwiak o galach FEN 28 i FEN 29, współpracy z KSW oraz rewanżu Zieliński vs. Rutkowski [Wideo]

FEN 28 to była trudna gala. Historyczna, bo pierwsza w systemie PPV. Ale walki nie zawiodły - mówi Paweł Jóźwiak, prezes organizacji Fight Exclusive Night w wywiadzie dla NaszeMMA.pl.

Niektóre walki skończyły się niespodziewanie. Gala wielu zaskoczeń. Nie było nokautów, ale stała na wysokim poziomie sportowo. Podnieśliśmy sobie poprzeczkę. Jesteśmy zadowoleni ze sprzedaży PPV. Także zdaliśmy egzamin i patrzymy z optymizmem w przyszłość – podkreśla Jóźwiak.

Sternik FEN zauważa, że wiadomo było o niezbyt dobrym przygotowaniu Oli Thompsona. Ale postawił na jedną kartę. Jednocześnie przyznał, że wiedział o wysokich umiejętnościach Kacpera Koziorzębskiego, to nie stawiał go w roli faworyta w konfrontacji z Szymonem Duszą.

Postawił takie warunki, że Dusza nie mógł nic zrobić. Inna sprawa, że Szymon nie miał swojego dnia. Ale walczy się tak jak przeciwnik pozwala. Tym razem Koziorzębski nie pozwalał na zbyt wiele – dodał.

 

Przeczytaj też: FEN 28: LOTOS Fight Night – bonusy

Kategorie
FENNEWSWywiady

Leave a Reply

Powiązane