poirier the diamond dustin ufc 242 brown
Jeff Bottari/Zuffa LLC

„Zasługuje na dużo więcej pieniędzy” – Trener Dustina Poiriera o jego zarobkach

Główny trener American Top Team Mike Brown uważa, że Dustin Poirier zasługuje na dużo więcej pieniędzy niż otrzymuje.

„The Diamond” pokonał Dana Hookera podczas ostatniej gali UFC on ESPN 12. Starcie uważane jest za kandydata do jednego z najlepszych w 2020 roku.

Za swoje wysiłki Poirier zabrał do domu 300,000 dolarów wypłaty wraz z 50,000 dolarów premii za walkę mocy. Jednak Brown uważa, że Poirier zasługuje na co najmniej siedem cyfr, biorąc pod uwagę, że jego walki prawie zawsze gwarantują rozrywkę. Natomiast co dalej z losami Dustina? Brown twierdzi, że czeka go perspektywa pojedynku o pas mistrzowski.

W idealnym świecie jeżeli Justin Gaethje pokona Khabiba Nurmagomedova, to by się stało. To byłby idealny scenariusz. Ale z kimkolwiek zawalczy to zasługuje na podwyżkę. I to znaczną. Za każdym razem wprowadza szaleństwo do walki. Dla fanów Dustin i Justin są teraz najbardziej efektownymi zawodnikami w organizacji. Każda z nim walka to kandydat do pojedynku roku. Jednocześnie to jest niepokojące. Zawsze wyrządzają sobie wiele szkód w klatce, to nie jest dobre dla zdrowia – zaznacza Brown w „The Luke Thomas Show”.

Przeczytaj też: „Nie wkładam mu celowo palców w oko” – Daniel Cormier odpowiada na zarzuty Stipe Miocicia

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane