Gamrot KSW 54

„Myślałem żeby się wycofać” – Mateusz Gamrot po KSW 54 (Wideo)

Mateusz Gamrot pokonał Mariana Ziółkowskiego podczas gali KSW 54. Po pięciu rundach decydowała decyzja sędziów, którzy byli jednomyślni.

Po gali „Gamer” zaskoczył twierdząc iż nie był zadowolony ze swojej dyspozycji. Przyznał też, że nie do końca czuł się komfortowo.

Po walce mogę powiedzieć, że to było moje najgorsze samopoczucie przed jakimkolwiek pojedynkiem. Miałem trochę prywatnych problemów. Myślałem nawet żeby się wycofać, bo nie czułem tego co zawsze. Że mogę wyjść, walczyć i dominować w swoim stylu. Aczkolwiek patrząc na to z boku cieszę się, że w najsłabszej dyspozycji mogłem wyjść i wygrać z Marianem – mówił Gamrot.

Generalnie sam nie jestem w stanie powiedzieć o co chodzi. To skomplikowane. Np. dzisiaj rano na rozruchu czułem się znakomicie. Będąc szczery – potem dostałem rozwolnienia. Bolał mnie brzuch. Ja jestem zawodnikiem taktycznym. Gdy nie ma stuprocentowej dyspozycji, to skupiam się na taktyce, byle wygrać walkę. Nie było takiego głodu i pazura. Byłem przyzwyczajony, że zwykle walczę co pół roku, a tu wziąłem pojedynek po miesiącu. Wydawało mi się, że będzie świetnie i tak czułem się podczas przygotowań, aczkolwiek klatka to zweryfikowała – dodał.

Cały materiał:

Przeczytaj też: Mateusz Gamrot pozostaje mistrzem KSW!

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.