Nieoficjalnie: Kacper Koziorzębski w KSW

Debiut ma nastąpić już na zbliżającej się gali KSW 54

Co najmniej kilka źródeł informuje o angażu Kacpra Koziorzębskiego (6-2) przez federację KSW. Wkrótce ma także poznać rywala na galę z numerem 54, która odbędzie się 29 sierpnia we wciąż nieokreślonej lokalizacji. 

Nie ma specjalnego sensu zagłębiać się w karierę reprezentanta Rio Grappling Wrocław. Kluczowe i decyzyjne w zaangażowaniu go w KSW było jego ostatnie zwycięstwo. Na FEN 28 zmierzył się z mocno faworyzowanym Szymonem Duszą, szykowanym na kolejną dużą gwiazdę federacji Pawła Jóźwiaka. Koziorzębski sprawił jednak nie lada niespodziankę i jednogłośnie wypunktował Duszę. Pokazał się naprawdę znakomicie, zarówno od strony technicznej, wydolnościowej jak i agresji wobec przeciwnika. 

Jest to już druga taka sytuacja. Zaledwie przedwczoraj ACA ogłosiła angaż Adama Pałasza, który podobnie jak Koziorzębski pokazał się z bardzo dobrej strony na gali FEN 28. Obydwaj stoczyli na niej swoje pierwsze walki dla organizacji Pawła Jóźwiaka i wszystko wskazuje na to, że obydwaj po jednym pojedynku współpracę zakończą. 

Czytaj także: Paweł Polityło zmierzy się na KSW 54 z Bogdanem Barbu

Kategorie
KSWNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane