Scott Askham
Zdjęcie: KSW

Scott Askham z nowym kontraktem w KSW!

Anglik poinformował o podpisaniu nowego kontraktu z polskim gigantem.

Scott Askham (19-4) za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o podpisaniu nowego kontraktu z KSW. Anglik jest byłym zawodnikiem UFC. Stoczył tam 6 walk, z czego wygrał tylko dwie. Przegrywał czterokrotnie, między innymi z Jackiem Hermanssonem (21-5) i Krzysztofem Jotko (22-4). Po zwolnieniu z największej organizacji na świecie Askham pokonał podczas ACB 70 Luke’a Barnatta (15-9).

W marcu 2018 zadebiutował w KSW pokonując przez nokaut w pierwszej rundzie Michała Materle (28-7). Podczas KSW 45 w turnieju wagi średniej w niecałe dwie minuty znokautował Marcina Wójcika (13-7). Pas zdobył podczas KSW 49 w rewanżu z Michałem Materlą. Mistrz kategorii średniej ostatnio w klatce był widziany w grudniu ubiegłego roku, kiedy jednogłośnie wypunktował Mameda Khalidova (34-7-2).

Jestem szczęśliwy i mogę was poinformować że podpisałem nowy kontrakt z @ksw_mma! Cieszę się, że mogę tu być! Dziękuje bardzo fanom oraz @martinlewandowski i @Kawul_ksw 🇵🇱

 

Po wygranej Askhama z Khalidovem dużo się mówiło o potencjalnym starciu Askham vs. Narkun o pas wagi półciężkiej. Tomasz Narkun (17-3) kilka tygodni temu zapowiedział powrót. Niewykluczone, że w kolejnej obronie pasa, “Żyrafa” zmierzy się z mistrzem kategorii średniej.

Nie zwalniamy z obrotów, ciągła praca, jeszcze kilka dni i dostaniecie wielkie info odnośnie mojego kolejnego startu….Joł

Źródło: Facebook/Instagram

Przeczytaj też: DROGA DO KSW 54 – MACIEJ KAZIECZKO I MARIAN ZIÓŁKOWSKI

 

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane