AFN 8 Rawiński Kosiorek

Starcie tytanów w klatce AFN!

Już 11 września dojdzie do konfrontacji byłego strongmana Sławomira Rawińskiego (2-1) z reprezentantem Wojska Polskiego Damianem Kosiorkiem.

Poprzednie edycje Armia Fight Night pokazały, że zawodnicy kategorii ciężkiej potrafią dawać emocje na najwyższym poziomie. Nie mogło zabraknąć pojedynku w tej dywizji także podczas tego wydarzenia.

Do klatki organizacji AFN po raz trzeci wejdzie były strongman Sławomir Rawiński. 37-letni zawodnik podczas siódmej edycji wspólnie z Dominikiem Dąbrowskim rozgrzali publiczność do czerwoności. Ostatecznie  to właśnie Rawiński okazał się zawodnikiem lepszym kończąc rywalizację w drugiej rundzie.  Napędzony zwycięstwem nie może doczekać się występu na MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 już  11 września w Arenie Gliwice.

Przeciwnikiem Rawińskiego będzie zawodowy żołnierz i wielokrotny medalista służb mundurowych – Damian Kosiorek. Reprezentant Kompanii Rozpoznawczej I Brygady Pancernej w Wesołej miał okazję walczyć w szeregach Armia Fight Night podczas czwartej edycji w formule kickxboxingu. Teraz powraca aby stoczyć swój debiut w MMA.

Dla którego z zawodników ten pojedynek okaże się zwycięskim ? O tym przekonamy się już 11 września.

Przeczytaj też: MINUTOR Energia Armia Fight Night 8: Sebastian Romanowski wstępuje w szeregi AFN!

Źródło: Informacja Prasowa AFN