Zdjęcie: lowking

„To MMA, a nie boks, czy kick-boxing. To Izu będzie miał problem” – Quentin Domingos przed walką z Izu Ugonohem na KSW 54

Quentin Domingos zabrał głos przed sobotnią walką z Izu Ugonohem.

W co-main evencie sobotniej gali KSW 54 zobaczymy walkę Quentin Domingos (5-1) vs. Izuagbe Ugonoh (0-0). W czwartkowy poranek, na media dayu przed galą dziennikarze mieli kilka pytań do zawodnika, który w sobotę zaliczy debiut na KSW.

To będzie moja pierwsza walka w ogromnej organizacji jaką jest KSW. O walce z Ugonohem dowiedziałem się około 2 miesiące temu. Izu to bardzo dobry pięściarz, ale ja mam zamiar wejść do klatki, aby pokazać kto jest lepszy. Na pewno jego przeszłość w sportach stójkowych jest bardzo ważna i na jego plus, ale ta walka nie będzie w boksie, czy kick-boxingu, tylko w MMA, więc Izu będzie się musiał przestawić.

Dziennikarze zapytali Francuza o potencjalną walkę z Mariuszem Pudzianowskim (13-7), z którym miał się zmierzyć na marcowej gali KSW 53.

Bardzo chciałem walczyć z Mariuszem Pudzianowskim, to wielkie nazwisko i podoba mi się jego styl. Mam nadzieję, że po walce z Izu jeszcze zawalczę z „Pudzianem”.

Na pytanie, czy Domingos zostanie w przyszłości mistrzem KSW odpowiedział:

Kogo mi podstawią, wszystkich zniszczę. Najpierw Izu, później będą kolejni.

 

Dla Domingosa problemem również nie jest dosyć chłodna, polska pogoda.

W Polsce jest trochę zimno, ale dla mnie to nie jest problem, bo w klatce będzie bardzo gorąco.

Źródło: MMA Rocks

Przeczytaj też: „ODNALAZŁEM COŚ, CZEMU JESTEM GOTÓW POŚWIĘCIĆ SIĘ” – IZU UGONOH PRZED KSW 54

 

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane