Zdjęcie: Babilon MMA

Daniel Rutkowski zdominował Niemca na pełnym dystansie!

Daniel Rutkowski zwycięża podczas Babilon MMA i dopisuje jedenaste zwycięstwo do swojego bilansu.

Totalna dominacja w wykonaniu Daniela Rutkowskiego. Polak po dwóch rundach, w których zdominował zapaśniczo Niemca Rene Runge, w trzeciej pokazał swoje umiejętności w stójce. Sędziowie wypunktowali walkę: 30-24, 30-24 i 30-25.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Od początku widać znaczącą przewagę wzrostu Niemca. Wysokie kopnięcie Rutkowskiego, przez garde ciosy zadaje Runge. Rutek zamyka na siatce Runge i bez problemu go przewraca. Rutkowski próbuje zadawać ciosy na głowę rywala, ale ten mu to utrudnia, więc Polak obija jedynie żebra swojego przeciwnika. Rutkowski wciska w siatkę Runge i nie pozwala wrócić mu do stójki. Daniel wciska mocno głowę w okolice mostka Rene Runge. Łokciami atakuje twarz rywala Rutkowski. Runge znów próbuje wstać, ale Rutek mu na to nie pozwala. Gong kończy pierwszą rundę, w której Rutkowski zapaśniczo zdominował przeciwnika.

Runda druga:

Dwa ciosy Runge, ale nie zrobiły one wrażenia na Polaku. Kopnięciem na tułów odpowiada Rutkowski. Rutkowski mocnymi ciosami zamyka Runge na siatce. Po nogi wchodzi Rutek i bez problemu obala przeciwnika. Daniel rozciąga dosiad i próbuje zadawać ciosy na głowę Niemca. Zerwał się Rutkowski i zadaje ciosy z dosiadu, ale Runge wstaje i próbuje obalić Polaka, ale mu się to nie udaje. Kolano dotarło do głowy Daniela, który ponownie przewraca Runge i znów ląduje na górze. Lewym łokciem obija głowę Niemca Rutkowski.

Runda trzecia:

Mocne kopnięcie na łydkę w wykonaniu Rutkowskiego, po którym zachwiał się Runge. Dwoma potężnymi sierpowymi próbuje Rutkowski, ale trafia dopiero za trzecim razem. Ciosami z powietrza atakuje Rutkowski. Polak poczuł się pewnie w stójce, ale po dwóch minutach walki w kickboxingu znów obala Niemca. Rutkowski pozwala wstać Runge i atakuje middlekickami. Potężny lewy Rutkowskiego po którym padł na matę Niemiec. Rutkowski robi co może, żeby zakończyć walkę przed czasem, ale Runge cały czas się trzyma. Krótkimi ciosami atakuje Rutkowski. Leży na deskach Niemiec, ale Polak znów pozwala mu wstać. Kolejne mocne ciosy i Rutek zamyka przeciwnika w żółwiu. Znów kontrola z góry, ale znów pozwala Niemcowi wrócić do stójki. Wysokie kopnięcie Runge, ale gong kończy rundę numer trzy.

 

Przeczytaj też: Róża Gumienna lepsza w starciu byłych kickboxerek!

Kategorie
BabilonNEWS

Leave a Reply

Powiązane