FEN Summer Camp: 2 szczęśliwców podpisało kontrakty z FEN

Federacja FEN wzmocniła się o dwoje nowych zawodników.

FEN Summer Camp dobiegł końca, więc federacja FEN wybrała zawodniczkę i zawodnika, którzy podpiszą kontrakty zawodowe i zadebiutują na jednej z kolejnych gal.

Szczęśliwcami są Barbara Nalepka, która będzie rywalizowała w formule K-1 w limicie wagowym do 52 kilogramów oraz Paweł Bielic, który jest wzmocnieniem kategorii lekkiej w formule MMA. Zawodnicy na kontrakty w FEN zapracowali dzięki dobrej postawie podczas obozu.

Na koniec FEN Summer Camp zorganizowano sparingi, na które przyjechali zawodnicy z całej Polski. Podczas nich Paweł Jóźwiak, Prezes FEN, wraz z trenerami wypatrzyli kolejnych trzech zawodników, którzy są pod lupą federacji i być może również otrzymają swoje szanse. O dalszych ich losach i ewentualnych propozycjach kontraktowych federacja będzie informowała w kolejnych komunikatach.

Zarówno Basia, jak i Paweł, bardzo spodobali mi się podczas FEN Summer Camp, dlatego dostali propozycję podpisania kontraktów z naszą federacją. Obóz stał na bardzo wysokim poziomie sportowym, więc kolejnych trzech zawodników również jest pod naszą obserwacją i mają szanse na propozycje z naszej strony. Obóz FEN i sesja sparingowa to droga, która zmierza w kierunku naszej federacji – powiedział Prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Źródło: FEN

Przeczytaj też: Mateusz Gamrot pozostaje mistrzem KSW!

Kategorie
FENNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.