Duński Rekin rywalem Sebastiana Romanowskiego w starciu o pas na FEN 31!

Polsko-duńskie starcie w wadze koguciej wyłoni nowego mistrza FENu.

Walka w wadze koguciej FEN pomiędzy Jonasem Magardem (11-4), a Sebastianem Romanowskim (14-8-1) odbędzie się podczas gali FEN 31, która odbędzie się 28 listopada w hotelu Hilton w Łodzi.

Dla Romanowskiego będzie to druga walka dla organizacji FEN. W styczniu na FEN 27 pokonał przez jednogłośną decyzję Brazylijczyka Rildeci Diasa. Romanowski jest również byłym zawodnikiem KSW. Dla polskiego giganta stoczył dwie walki i obie przegrał – na KSW 37 z Romanem Szymańskim, a podczas KSW 38 z Łukaszem Rajewskim. Swoją ostatnią walkę stoczył w formule bokserskiej na gali Armia Fight Night 8. Pokonał wówczas przez jednogłośną decyzję sędziów Eliasza Jankowskiego.

Magard ma obecnie serię trzech zwycięstw pod rząd. W marcu bieżącego roku dopisał pierwszą porażkę do konta dotąd niepokonanego Anglika Liama Gittinsa na gali Cage Warriors 112. Wcześniej wygrywał swoje pojedynki między innymi na galach ACB oraz BAMMA. Ostatniej porażki zaznał w lutym 2018 roku na gali Rise of Champions 5, gdy został poddany przez Mike Ekundayo. Duńczyk, aż 7 z 11 wygranych skończył przed czasem.

 

Źródło: FEN

Przeczytaj tez: Naruszczka przywita powracającego do startów Radomskiego na FEN 31

Kategorie
FENNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.