Zdjęcie: Marian Zubrzycki/newspix.pl

Doniesienia: Poznaliśmy uczestników walki wieczoru KSW 56!

Walka o pas wagi półciężkiej ma być main eventem podczas gali KSW 56.

Jak poinformował za pośrednictwem Twittera, mający zazwyczaj dobre informacje na temat walk w polskim MMA użytkownik MMAPudelek.pl, walka o pas wagi półciężkiej pomiędzy Tomaszem Narkunem (17-3), a niepokonanym Chorwatem – Ivanem Erslanem (9-0 1NC) ma być walką wieczoru KSW 56.

Narkun ostatnio w klatce KSW był widziany we wrześniu ubiegłego roku, kiedy pokonał przez poddanie w pierwszej rundzie Przemysława Mysialę. W KSW zwyciężał również między innymi z Karolem Celińskim, Marcinem Wójcikiem, Rameau Thierry Sokoudjou, a także dwukrotnie z Mamedem Khalidovem. W największej polskiej organizacji przegrał dwukrotnie. Podczas KSW 29 przez większościową decyzję pokonał go Goran Reljić, któremu Narkun zrewanżował się na gali z numerem 32, a w marcu ubiegłego roku jednogłośną decyzją sędziów, w walce o pas wagi ciężkiej został pokonany przez wciąż panującego mistrza w tej dywizji – Phila De Friesa.

Erslan to 28-letni Chorwat, który wciąż nie zaznał goryczy porażki. W KSW do tej pory stoczył tylko jedną walkę. W listopadzie 2019 roku, na KSW 51 w Chorwacji pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Darwina Rodrigueza. W lipcu bieżącego roku na gali Fight Nation Championship 3 pokonał Jusufa Hajrovicia. Wcześniej swoje walki toczył głównie dla amerykańskiej organizacji – Final Fight Championship.

 

Źródło: Twitter/MMAPudelek

Przeczytaj też: „Gdybym otrzymał ofertę na taką walkę, to nie zastanawiałbym się ani chwili!” – Cezary Kęsik chce walki z Mamedem!

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.