Cannonier vs. Hermansson
Zdjęcie: Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Jared Cannonier przed UFC 254: Jestem silniejszy niż kiedykolwiek

Jared Cannonier po ponad roku powraca do klatki UFC. Przed nim występ na gali UFC 254.

Amerykanin wciąż liczy się w walce o miano pretendenta do mistrzostwa wagi średniej. Zwłaszcza jeżeli pokona byłego mistrza tej dywizji. Stąd wykorzystał ostatnie miesiące na zmiany w swoich przygotowaniach i poprawie umiejętności.

Jestem silniejszy, szybszy i lepszy niż kiedykolwiek – zadeklarował Cannonier w rozmowie z mediami przed UFC 254.

Po ostatnich walkach “Killa Gorilla” zwrócił na siebie uwagę Israela Adesanyi. Jednak Adesanya w minionych tygodniach był łączony z przejściem do dywizji półciężkiej. Nie mogło zatem zabraknąć tego tematu.

Moim celem nie jest walka z Izraelem – cały szacunek do niego – ale moim celem jest, jeśli chodzi o moją podróż tutaj, w dywizji wagi średniej, dotarcie do tytułu, a następnie wyjście daleko poza niego. Ktokolwiek zdobędzie ten tytuł, będzie miał cel na barkach – stwierdził Cannonier.

Czego zatem możemy spodziewać się po walce Jareda z Whittakerem?

Idę z tym samym planem, z którym zawsze idę – chcę zdziesiątkować mojego przeciwnika, zniszczyć go. Mój styl sprawia, że tak to się dzieje – powiedział Cannonier – Wszystkie moje walki są ekscytujące, czy wygram czy przegram, wszystkie są ekscytujące… to jest to, to jest mój styl.

Przeczytaj też: Walka Islam Makhachev vs Rafael dos Anjos ponownie przełożona

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane