Kolejny Polak zawalczy o pas podczas ACA 114?

Wiele wskazuje na to, że już w listopadzie Polska będzie mogła mieć dwóch mistrzów w ACA.

Już w czwartek 26 listopada organizacja ACA zorganizuje dziesiątą galę w Polsce. Będzie to wydarzenie z numerem 114, a w walce wieczoru o mistrzowski pas wagi ciężkiej zawalczy Daniel Omielańczuk (24-9-1) z Amerykańskim „Hulkiem” Tonym Johnsonem (13-5-1). Wiele wskazuje na to, że to nie jedyna walka o pas podczas tego wieczoru. Rafał Haratyk oraz jego manager – Przemysław Kosiński zapowiedzieli, że zawodnik z Berserkers Team Bielsko-Biała również zawalczy podczas ACA w Łodzi, a przeciwnika oraz stawkę tego pojedynku poznamy niebawem.

Wracam do akcji 26 listopada na gali ACA w Polsce! 😎 A o co i z kim powalczę dowiecie się niebawem 😁

Rafał haratyk wraca do akcji 26 listopada na gali ACA w Polsce 😎 A to z kim i o co zawalczy dowiecie się niebawem!

Łącząc te wpisy wraz z poprzednimi Haratyka i jego managera, można wywnioskować, że stawką walki będzie mistrzowski pas wagi średniej, bowiem obaj zapowiadali, że kolejna walka będzie o pas, albo jej w ogóle nie będzie.

Po dzisiejszej rozmowie z moim managerem Animmals doszliśmy do wniosku, że albo walczymy o pas albo wcale Chyba w ostatniej walce udowodniłem, że na to zasługuje i ta walka mi się należy jak psu buda Pozdrawiam moich kibiców i proszę o udostępnianie

Hej @BaysangurEdelbi i @ACA_League! Rafał Haratyk bije się o pas albo wcale!!! Negocjacje uważam za zakończone! Dziękuje. Miłego dnia! #Haratykopas #TeamAnimmals

Haratyk w swojej ostatniej walce pokonał przez TKO w pierwszej rundzie faworyzowanego Piotra Strusa. Wcześniej wygrywał między innymi z Arbi Aguevem, Marcinem Naruszczką, Maciejem Różańskim i Łukaszem Bieńkowskim. Ostatnią przegraną zaliczył w 2016 roku podczas EFC Worldwide 56, kiedy został poddany w drugiej rundzie przez byłego mistrza KSW – Dricusa Du Plessisa.

Obecnym mistrzem ACA w wadze średniej jest Salamu Abdurakhmanov, więc w potencjalnej walce o pas to z nim musiałby się zmierzyć Haratyk. Rosjanin ma obecnie serię siedmiu zwycięstw z rzędu, a swoją jedyną porażkę poniósł w 2015 roku. W ACA Abdurakhmanov stoczył do tej pory dwa pojedynki. W debiucie na ACA 95 zdobył pas pokonując Bretta Coopera, a podczas pierwszej obrony pasa na ACA 102 poddał swojego rodaka – Valerya Myasnikova.

 

Przeczytaj też: Oficjalnie: Daniel Omielańczuk zawalczy o pas mistrzowski!

Kategorie
ACANEWS

Leave a Reply

Powiązane