narkun askham
ksw

Tomasz Narkun przed KSW 56: wierzę w swoje umiejętności

Ivan jest bardzo dobrym zawodnikiem. Muszę być bardzo dobrze przygotowany i zdeterminowany do tego, żeby go pokonać, bo on przyjedzie tutaj, żeby odebrać mój mistrzowski pas - mówi mistrz wagi półciężkiej KSW Tomasz Narkun.

„Żyrafa” powraca do akcji podczas gali KSW 56. 14 listopada będzie bronić pasa mistrzowskiego w konfrontacji z Ivanem Erslanem. Chorwat ma w KSW na koncie na razie jedną walkę. W Zagrzebiu, rok pokonał Darwina Rodrigueza, rozprawiając się z nim w pierwszej rundzie. Jednak w rekordzie ma dziewięć pojedynków i co ważniejsze, wszystkie wygrane.

Wiele nie można powiedzieć o tej walce, ponieważ skończyła się bardzo szybko. Myślę, że sędzia przerwał ją za szybko, także nie możemy wiele na ten temat powiedzieć. Widziałem jego inne pojedynki. Jest bardzo dobrym zawodnikiem, dlatego też sądzę, że w stu procentach zasłużył, by stanąć do walki o tytuł.(…) Tak, jest to czołowy zawodnik tej kategorii w Europie. Kibice i federacja tego chcieli. Ja oczywiście byłem na tak. Ivan to solidna firma, zobaczymy co z tego wyjdzie – podkreśla Narkun.

Mistrz odniósł się do tematu potencjalnej konfrontacji ze Scottem Askhamem. Przyznaje, że rozmowy były prowadzone. Ale przez ostatni pojedynek Brytyjczyka z Mamedem Khalidovem, to pomysł na zestawienie został odłożony w czasie.

Przeczytaj też: KSW 56: Tomasz Narkun – Ivan Erslan w walce o pas wagi półciężkiej

Źródło: Polsat Sport

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane