Managerka Jana Błachowicza
bloodyelbow.com

„Obaj mi pasują” – Błachowicz o potencjalnych walkach z Adesanyą i Teixeirą

Wciąż nie do końca jasne są plany na kolejną walkę Jana Błachowicza w UFC.

Wielu przymierzało już Błachowicza do pojedynku z mistrzem wagi średniej – Israelem Adesanyą. Tymczasem to zestawienie nie jest takie pewne, bowiem na jednego z kandydatów do starcia z Polakiem wyrósł Glover Teixeira. Brazylijczyk pokonał ostatnio swojego rodaka – Thiago Santosa i to w przekonującym stylu. Przed ich starciem Dana White obiecał, że zwycięzca będzie kolejnym pretendentem do mistrzostwa wagi półciężkiej.

Obaj mi pasują. Glover jest z mojej kategorii wagowej i znajduje się w miejscu, w którym ja kiedyś byłem. OZasłużył na walkę o pas, ale dobrą walką jest też starcie z Israelem – podkreślił Błachowicz w wywiadzie dla MMA Junkie.

„Cieszyński Książę” chciałby wrócić do klatki najwcześniej w marcu. To koliduje z planami UFC, które chciało we wcześniejszym terminie zestawić go z Adesanyą.

Fajnie byłoby być tym, który pokonał go po raz pierwszy. To byłaby dla mnie przyjemność. On zapamiętałby mnie do końca życia. Gdy go pobiję będzie miał rekord 20-1 i już zawsze będę tym zawodnikiem, który pokonał go po raz pierwszy – dodał Błachowicz.

Przeczytaj też: Walka Błachowicz vs. Adesanya zejdzie na boczny tor? Dana White zachwycony dyspozycją Glovera Teixeiry!

Kategorie
NEWSUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.