Walka o pas wagi koguciej dodana do rozpiski Babilon MMA 18: Revenge!

Dwaj prospekci wagi koguciej zmierzą sie o mistrzostwo Babilon MMA w tej kategorii.

Patryk Trytek (3-0) zmierzy się z Dawidem Martynikiem (3-1) o mistrzowski pas organizacji Babilon MMA w wadze koguciej już podczas Babilon MMA 18: Revenge, która odbędzie się 27 listopada. Gala transmitowana będzie na kanałach grupy Polsat.

Trytek to wciąż niepokonany 26-latek, który w zawodowym MMA zadebiutował w 2018 roku. Pokonał wówczas przez podczas Silesian MMA Challenge 1 przez TKO Roberta Gromadę. Drugie zwycięstwo do swojego rekordu dodał na VFCL 10, gdy również przed czasem zwyciężył w starciu z Mikhailem Kurchem. W 2020 stoczył jak na razie jeden pojedynek. W sierpniu na Babilon MMA 15 pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów Igora Wojtasa. 26-latek szuka wyzwań, a jednym z nich jest pas Babilonu.

Pas mistrzowski organizacji Babilon MMA wagi koguciej potrzebuje właściciela! Jestem gotowy na takie wyzwanie!

Martynik w zawodowym MMA zadebiutował rok wcześniej niż Trytek. Na gali Szarża MMA 3 pokonał w pierwszej rundzie Vitalyego Kazakova. Kilka miesięcy później został poddany przez Dawida Pancerza, a następnie wrócił na zwycięskie tory zwyciężając w starciach z Martinem Hubalíkiem i Mateuszem Dederko.

 

Źródło: Facebook/Babilon MMA

Przeczytaj też: Wielki rewanż ponownie o pas na Babilon MMA 18!

Kategorie
BabilonNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.