Maciej Kawulski KSW 54
ksw

Kawulski: 2020 był rokiem dziwnym… ale też wiele nas nauczył

Za KSW ostatnia gala w 2020 roku.

Pierwsze sześć miesięcy były niezwykle ciężkie dla organizacji ze względu na pandemię koronawirusa. Ostatecznie udało się wykreować sześć gal. W tym ostatnia w 2020 roku – KSW 57. Po tym wydarzeniu jeden ze współwłaścicieli – Maciej Kawulski postanowił podziękować wszystkim za ostatnie dwanaście miesięcy i je podsumować w mediach społecznościowych.

Czasem w mozaice emocji, jak w małej galaktyce, jedna gwiazda świeci mocniej niż inne wyróżniając się tak bardzo, że niekiedy wydaje się być samotna. Samotność w klatce jednak nie istnieje. Aby ktoś mógł wygrać- ktoś musi przegrać. Aby ktoś mógł błyszczeć- ktoś inny musi na to patrzeć. Aby ktoś mógł skraść show- ktoś inny musi je wykreować. Aby istniał Król- musi istnieć królestwo 🤷🏼

Wczoraj cały gwiazdozbiór świecił równo pracując ciężko na wspólny projekt – ostatnią galę w tym roku….. a nie był przecież to rok zwyczajny.
Dziękuje wszystkim zawodnikom, którzy w tym roku weszli do klatki. Dziękuje wszystkim fanom, którzy zdecydowali się na nią patrzeć.
Nie było łatwo ale wspólnie pokazaliśmy, że fundament naszej pasji utrzyma konstrukcje również w trudnych warunkach pogodowych. A to wszystko dlatego, że byliśmy w tym razem. Kiedy deszcz pada ci w twarz a wiatr podcina nogi, kiedy wszyscy opuszczają pozycje – złap się swoich ….. razem można więcej 2020 był rokiem dziwnym, często smutnym … ale też wiele nas nauczył. Nie skreślajmy go. Nie wysyłajmy tych doświadczeń w niepamięć. Wszystko jest po coś 🙏 Patrząc na wczorajszą gale chyba zrozumiałem po co było to nam

Przeczytaj też: KSW 58: Dwie walki potwierdzone w karcie! W tym pojedynek o pas

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.