fot: Youtube/Borys Mańkowski TV

„Nie będę się bił z żadnym Smokiem” – Borys Mańkowski o potencjalnej walce o pas z Szymańskim

Borys Mańkowski odpowiedział na kilka pytań zadanych przez swoich fanów.

Borys Mańkowski na swoim kanale na YouTube zamieścił film, na którym odpowiedział na kilka pytań, które zadali mu fani przed galą KSW 57, na której „Diabeł Tasmański” zmierzy się z Arturem Sowińskim. Zdradził w jakiej jest formie, a także genezę tej walki.

Przygotowywałem się 3 miesiące do walki. Forma jest przeokrutna. Teraz już nie trenuję, tylko dotleniam organizm oraz relaksuję się przed walką. Powinniśmy się spotkać bardzo dawno temu, tylko nasze drogi w turniejach zawsze się mijały. Kiedy zadzwonił do mnie matchmaker KSW z ofertą walki pomyślałem „Kurdę, ja lubię i szanuję tego gościa, ale to jest sport”.

Na gali KSW 57 dojdzie również do starcia o mistrzowski pas w wadze lekkiej. Jednym z zawodników, który o niego zawalczy jest klubowy kolega Mańkowskiego – Roman Szymański. Co w wypadku, jeśli Roman zdobędzie pas?

Ja już przestałem planować przyszłość. Skupiam się na tym co jest teraz, a teraz jest „Kornik”.  Jeśli Romek zdobędzie pas, to ja sobie daruję ten pas. Nie będę się bił z żadnym Smokiem. Ja generalnie nie mam jakiegoś parcia na ten pas. Chcę dawać mocne, głośne i dobre walki, takie jak ta z Arturem.

 

Pełen wywiad:

 

Przeczytaj też: Mańkowski: To najlepszy czas żeby pokazać siebie z najlepszej strony

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.