Zdjęcie: FIGHT CLUB/YouTube

Piotr Walawski podpisał kontrakt z FEN!

Uczestnik programu "Tylko Jeden" nowym zawodnikiem Fight Exclusive Night.

Dzisiaj na oficjalnym Facebooku Fight Exclusive Night pojawił się wpis sugerujący, że w szeregach organizacji pojawi się nowy zawodnik i wystąpi już na najbliższej gali. Jego twarz była jednak specjalnie zamazana co znacznie utrudniało identyfikację.

„Na najbliższej gali zobaczymy zawodnika, który kilka lat temu wszedł już do klatki naszej federacji. Jak myślicie, kto to może być?”

Wątpliwości zostały rozwiane, gdy znany z uczestnictwa w Tylko Jeden Piotr Walawski (8-6-1) zamieścił na swoich mediach społecznościowych krótki filmik z tego właśnie planu.

Leda, to 23-letni zawodnik trenujący w Shark Top Team. Szerszej publiczności pokazał się on w programie Tylko Jeden. Na oczach widzów Polsatu udało mu się na punkty pokonać Pawła Kiełka (9-7-1). W półfinale zaś musiał uznać wyższość Adriana Bartosińskiego (9-0), który po wycieńczającej walce ubił go w trzeciej rundzie. Po epizodzie w reality-show Walawski zdecydował się na pojedynek na gali UAE Warriors w Abu Zabi. Łodzianin jednak ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich wrócił na tarczy przegrywając przez TKO w drugiej rundzie. Teraz wszystko wskazuje na to, że przyjdzie nam zobaczyć go już 6 lutego na najbliższej gali FEN.

Źródło: Facebook/FEN, Piotr „Leda” Walawski

Przeczytaj też: „Naje*ie go!” – Szulakowski wyzywa do walki Eckerlina 

Kategorie
FENNEWSPolska

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.