fot: Polsat Sport

„Ciężko będzie znaleźć miesiąc bez gali KSW” – Wojsław Rysiewski zdradził plany KSW na rok 2021

Dyrektor sportowy KSW opowiedział o planach organizacji na 2021 rok oraz zdradził który zawodnik znajduje się na celowniku KSW.

Dyrektor sportowy KSW Wojsław Rysiewski był gościem podczas rozdania Heraklesów za rok 2020 w polskim MMA. W rozmowie z Polsatem Sport zdradził jakie plany na obecny rok ma polska organizacja.

Planujemy rekordową liczbę gal i być może zbliżymy się do liczby dwucyfrowej. Za nami już pierwsza gala, teraz czeka nas w marcu gala KSW 59 i później już trudno będzie szukać miesięcy poza tym jednym wakacyjnym, gdy będzie odbywało się Euro, że nie będzie gali KSW.

Przeczytaj też: Oficjalnie: „Bombardier” Serigne Ousmane Dia rywalem Mariusza Pudzianowskiego na KSW 59

KSW chce wzorem Roberta Ruchały kontraktować młodych zawodników i jednym z takich jest mistrz AFN.

Nie zamykamy się tylko na jedną drogę. Szukamy młodych talentów i nie jest tajemnicą, że Patryk Kaczmarczyk znajduje się na naszym celowniku.

Matchmaker KSW skomentował także kiedy do klatki ponownie wejdzie Mamed Khalidov i Szymon Kołecki.

Mamed jest na etapie wędkowania, więc jest mała szansa, że stoczy walkę w najbliższym czasie. Sam Mamed planuje jedną walkę w roku, więc myślę, że niedługo spotka się z właścicielami KSW i porozmawia o tym. Szymon niedawno wygrał, teraz jedzie na regeneracje po walce. Nie mamy jeszcze pomysłu co z nim dalej. Musimy się spotkać i wspólnie wymyślić jakiś plan.

 

Przeczytaj też: Doniesienia: Karol Bedorf wystąpi na KSW 59. Rywalem pogromca Michała Materli!

Źródło: polsatsport.pl

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.